WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Chłopak Magdaleny Żuk złożył zeznania na policji. Ktoś powybijał szyby w jego mieszkaniu

Chłopak Magdaleny Żuk złożył zeznania na policji. Ktoś powybijał szyby w jego mieszkaniu

13.05.2017, godz. 07:37
Magdalena Żuk
Magdalena Żuk foto:

Powybijano szyby w mieszkaniu chłopaka i znajomych Magdaleny Żuk. Markus W. wraz z kolegami złożył zeznania przed policją we Wrocławiu 12 maja 2017 roku.

Chłopak Magdaleny Żuk szykanowany? Markus W. oraz jego koledzy: Maciej S. i Michał R. złożyli zeznania na policji, po tym jak ktoś powybijał szyby w ich mieszkaniach - podał Teleekspress. Jak wynika z doniesień, takie działania, to odpowiedź na internetowe sugestie, jakoby trzej panowie mieli związek ze śmiercią Polki w Egipcie. Po śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie w mediach społecznościowych aż huczy od tworzonych teorii i hipotez dotyczących tej sprawy. Część internautów podejrzewa właśnie Markusa W. oraz jego kolegów. Przy okazji wiążą tą sprawę ze śmiercią modelki, Karoliny Kaczorowskiej, którą znaleziono powieszoną w Karpaczu na początku 2016 roku. Również Krzysztof Rutkowski, zaangażowany w sprawę, twierdzi, że chłopak Magdaleny Żuk posiada informacje, które mogą pomóc w rozwiązaniu zagadki tej tajemniczej śmierci. Markus W. nie chce jednak współpracować z biurem Rutkowskiego.

Kiedy poznamy tajemnicę śmierci Magaleny Żuk?

Do wyjaśnienia sprawy z pewnością przybliży nas raport z sekcji zwłok. Na razie nie jest on ujawniany. Co więcej, nie wszystkie wyniki badań z sekcji zwłok będą znane od razu. Na wyniki badań toksykologicznych można podczekać nawet kilka tygodni. Sekcja zwłok została już wykonana w Egipcie, przy udziale polskiego prokuratora i biegłego z zakresu medycyny sądowej. Kolejna sekcja zaplanowana jest po sprowadzeniu ciała Magdaleny do Polski. W chwili obecnej Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa, lecz w komunikacie prasowym jasno zaznaczono, że wraz ze zdobywaniem nowych informacji, kwalifikacja może ulec zmianie.

ZOBACZ: Sprawa Magdaleny Żuk. SZOKUJĄCE nagranie tuż przed śmiercią [WIDEO]

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: