WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Hanna Gronkiewicz-Waltz: Nie wiem kogo całowałam! (ZDJĘCIA)

Hanna Gronkiewicz-Waltz: Nie wiem kogo całowałam! (ZDJĘCIA)

04.02.2010, godz. 15:32
Hanna Gronkiewicz-Waltz
foto: Brak agencji
Czy można nie wiedzieć, kogo się całuje? Okazuje się, że tak... W tak dramatycznej sytuacji znalazła się ostatnio prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz (58 l.). Po wyjściu z warszawskiej uczelni wymieniła się pocałunkiem z nieznajomym mężczyzną.

Godz. 20.00. Pani prezydent właśnie przed chwilą skończyła zajęcia na Wydziale Prawa UW. Opatulona w płaszcz, z założonym kapturem prezydent Gronkiewicz idzie w stronę służbowego auta, które czeka na nią za rogiem. Kiedy na horyzoncie pojawia się tajemniczy mężczyzna, prezydent przystaje i wita się pięknym pocałunkiem. Po chwili rozmowy oboje żegnają się i szefowa warszawskiego Ratusza odjeżdża do domu.

Przeczytaj koniecznie: Gronkiewicz-Waltz rozdaje wyborcze śpioszki

Na pierwszy rzut oka widać, że oboje się znają, a spotkany po drodze mężczyzna to jej dobry znajomy. Ale czy na pewno? Kim jest wycałowany starszy mężczyzna? Na odpowiedź z Ratusza czekaliśmy bardzo długo. A kiedy już się doczekaliśmy, okazało się, że pani prezydent nie wie, z kim się witała.


- Prezydent tego dnia spotykała się z wieloma osobami. W tej konkretnej sytuacji nie przypomina sobie, kim był ten mężczyzna - przekazał nam Jarosław Jóźwiak, wiceszef gabinetu prezydenta stolicy.

Ciekawe, co na to wszystko towarzysz wieczornego spotkania. Po takich słowach kobiety zapewne nie będzie mu do śmiechu... Nie wiadomo też, co o całej sprawie sądzi mąż pani prezydent, Andrzej Waltz.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: