WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Uwaga! Dziś poważne UTRUDNIENIA W RUCHU! [BLOKADY, KORKI]

Uwaga! Dziś poważne UTRUDNIENIA W RUCHU! [BLOKADY, KORKI]

28.08.2016, godz. 17:31
Korki, Warszawa, ulica
foto: Super Express

Już dziś na wielu drogach dojazdowych do Warszawy odbędą się protesty mieszkańców gmin, które nie chcą u siebie budowy linii wysokiego napięcia. To ostatni weekend wakacji i zapewne wiele osób będzie w niedzielę wracać z wypoczynku. W związku z tym muszą oni uzbroić się w cierpliwość, ponieważ protesty spowodują ogromne utrudnienia w ruchu.

Jutro dziś zakończy się ostatni weekend wakacji. W związku z tym wiele z nas zapewne będzie wracać do domu z wypoczynku. Jednak ostrzegamy! Na kilku drogach dojazdowych do Warszawy mogą pojawić się poważne utrudnienia. Mieszkańcy gmin, które nie chcą u siebie budowy linii wysokiego napięcia, planują kolejne protesty - podaje TVN24. Protesty będą obejmować blokady dróg i to w obu kierunkach. Zapowiadanie są cztery pikiety: w Pamiątce na DK 7 od 15 do 20 w Oddziale na DK 8 od 15 do 20 w Makówce na DW 579 od 16 do 20 w Jaktorowie na DW 719 od 15:30 do 20. Dojazd z południa Polski zostanie w praktyce całkiem zablokowany. Korków można się spodziewać na siódemce i ekspresowym odcinku ósemki. Zalecamy kierować się na objazdy.

19.30 Uwaga na wielkie utrudnienia w miejscowości Wiskitki na A2 za Łodzią. W kierunku Warszawy tworzą się ogromne korki - opisuje nasza reporterka.

Źródło: STORYFUL/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: