WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Nastolatki SPALIŁY jeżyka żywcem. "Szmato je*ana, oj chyba jeżyki się palą" [WIDEO]

Nastolatki SPALIŁY jeżyka żywcem. "Szmato je*ana, oj chyba jeżyki się palą" [WIDEO]

14.06.2017, godz. 22:17
Nastolatki spaliły jeża żywcem
Zrzut ekranu z nagrania, na którym dwie nastolatki spaliły żywcem jeżyka foto: printscreen Facebook

Dwie nastolatki ze Środy Śląskiej wysłały swoim znajomym nagranie, na którym znęcają się nad jeżykiem. Biją go butelką, a następnie podpaliły zwierzę. Nagraniu towarzyszyły śmiechy i niecenzuralne komentarze. "Je*ana szmato [...] oj, chyba jeżyki się palą!" chichotały sadystki.

Wczoraj, 13 czerwca, do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak dwie nastolatki znęcają się nad zwierzęciem. Dziewczynki ze Środy Śląskiej wysyłały znajomym nagranie, na którym biją jeżyka butelką, a na koniec filmiku podpalają zwierzę. Nagraniu towarzyszą śmiechy oraz wulgarne komentarze. - "Szmato je*ana. Kur*wa, ugryzłaś ją. Oj chyba jeżyki się palą" - słychać na nagraniu. Szybko zidentyfikowano sprawczynie. Są nimi Kamila P. i Marysia M.

Kamila i Marysia same wysyłały nagranie do znajomych. Filmik szybko zdobył ogromną popularność, a na nastolatki wylała się fala nienawiści ze strony internautów. W komentarzach życzą im śmierci. Sprawa została zgłoszona na policję, do organizacji broniących prawa zwierząt, oraz do dyrekcji szkoły, w której uczą się nastolatki. Włodzimierz Papacz, dyrektor szkoły, skomentował sprawę dla "Roland-Gazety". - Rano dotarła do nas informacja wraz z filmem, na które od razu zareagowaliśmy. Znamy już personalia obu uczennic. Sprawa jest przez nas analizowana we współpracy z dziewczynkami, ich rodzicami oraz policją i sądem rodzinnym - powiedział. Dane nastolatek również wyciekły do sieci.

Obejrzyj nagranie - UWAGA! DRASTYCZNE SCENY!

ZOBACZ: Dzieci wyzwały 8-latkę od terrorystek. "Przecież ja nikogo bym nie zabiła"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: