WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Niemiecki rottweiler POGRYZŁ chłopca na plaży w Świnoujściu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Niemiecki rottweiler POGRYZŁ chłopca na plaży w Świnoujściu [WIDEO, ZDJĘCIA]

11.08.2017, godz. 13:29
Niemiecki rottweiler POGRYZŁ chłopca na plaży w Świnoujściu [ZDJĘCIA]
Środa, 9.08.2017 godzina 16. Dwa rottweilery bez smyczy biegają po plaży w Świnoujściu. foto:

Dwa duże, niemieckie rottweilery biegały bez smyczy i kagańca po plaży w Świnoujściu. W pewnym momencie jeden z nich rzucił się na 8-letniego chłopca. Właścicielki psów zamiast przeprosić, wdały się w awanturę z opiekunami chłopca i policją.

To się nigdy nie powinno zdarzyć. Niemiecki rottweiler dotkliwie pogryzł chłopca na plaży w Świnoujściu. Do zdarzenia doszło w środę 9 sierpnia 2017 roku około godziny 16:00. Wtedy policja dostała wezwanie na plażę w Świnoujściu. Jeden z biegających tam rottweilerów zaatakował bawiącego się na plaży 8-latka z Polski, poturbował go i ugryzł go w udo. Wystraszeni opiekunowie natychmiast poprosili właścicielki psów o pokazanie książeczki szczepień. Niemki jednak odpowiedziały agresją. Okazało się też, że są pijane. – Odepchnęły moją żonę, kopnęły córkę – twierdzi wujek pogryzionego chłopca. Agresywnie zachowywały się również wobec policjantów. Miało nawet dojść do rękoczynów.

Niemki początkowo dostały mandat za puszczanie psów bez smyczy i kagańca, jednak go nie przyjęły. Po atakach na rodzinę chłopca i na policjantów zostały zatrzymane. 54-latce i 76-latce postawiono zarzuty. Odpowiedzą w trybie przyspieszonym. Obu grozi grzywna, ograniczenie wolności, a nawet do 3 lat więzienia - podaje TVN24.

- Nie uważamy, by winny był pies. Sami jesteśmy ich miłośnikami. Jak zwykle w takich sytuacjach winny jest właściciel, który nie ma wyobraźni – powiedziała portalowi iswinoujscie.pl ciocia chłopca. - Gdyby pani powiedziała: "przepraszam" i pokazała szczepienia psa, sprawa rozeszłaby się po kościach – dodał wujek pogryzionego chłopca.

Zobacz też: Pies RZUCIŁ SIĘ na młodą kobietę. PRZERAŻAJĄCE wideo [ZOBACZ]

Polecamy: Pies śmiertelnie POGRYZŁ 78-latkę! Makabra w Suchowoli (woj. podlaskie)

Zobacz: Pogryzł strażników i biegał NA GOLASA w Wiśle krzycząc "módlcie się!"

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: