WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Pijani studenci z Torunia ścigali się po balkonach. Andrzej P. spadł z trzeciego piętra

Pijani studenci z Torunia ścigali się po balkonach. Andrzej P. spadł z trzeciego piętra

21.11.2016, godz. 02:00
Odpadł z wyścigu po balkonach
Odpadł z wyścigu po balkonach foto: Andrzej Schodkowski/Super Express

Chlają i wyprawiają dzikie harce! Kto? Studenci w Toruniu. Niedawno urządzili na stancji wyścig po balkonach. Skutek? Pijany w sztok Andrzej P. spadł z wysokości trzeciego piętra. Przeżył cudem.

- Wyrwali się spod skrzydeł rodziców i myślą, że wszystko im wolno. Są nie do wytrzymania. Piją po nocach, a w dzień śpią. A dziewczyny są gorsze od chłopaków! - pomstuje właścicielka mieszkania na trzecim piętrze, które sąsiaduje ze studencką metą. Chodziła na policję i do administracji spółdzielni, ale wszystko na nic. Zakrapiane imprezy jak były, tak są. - W końcu sami się pozabijają, a przy okazji zrobią komuś krzywdę - dodaje. Dwa lata temu w tym właśnie domu przy ul. Małachowskiego już doszło do tragedii.

- Wtedy w mieszkaniu na czwartym piętrze urządzili sobie konkurs plucia na odległość. I jeden przeleciał przez barierkę balkonu. Trup na miejscu - przypominają sobie mieszkańcy.

Teraz impreza odbyła się piętro niżej. - Ja nic nie pamiętam. Piliśmy całą noc. Potem nad ranem trafiłem do tego mieszkania na dalszą część imprezy. No i spadłem z balkonu. Bo to był jakiś zakład. Ale o co, to już nie wiem - relacjonuje 20-letni Andrzej P. Miał więcej szczęścia niż rozumu, bo tylko uszkodził sobie bark.

- Nie będziemy z wami rozmawiać, bo nie musimy. Co miałem do powiedzenia, to powiedziałem na policji. Ja nawet nie wiem, jak ten chłopak się nazywa i co studiuje. Spotkaliśmy się w klubie - usłyszeliśmy od studenta, który otworzył nam drzwi mieszkania na trzecim piętrze. Tymczasem postępowanie wyjaśniające w sprawie studenckich brewerii prowadzi toruńska policja.

Zobacz: Po pierwszych ekshumacjach wciąż nie ma dowodów na zamach

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: