WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Ostatni SMS Magdaleny Żuk. Markus W. ujawnia jego treść

Ostatni SMS Magdaleny Żuk. Markus W. ujawnia jego treść

13.05.2017, godz. 19:51
Markus W. Uwaga
Markus W. opowiedział o swojej relacji z Magdaleną Żuk w programie Uwaga w TVN foto: PrintScreen YouTube

Sprawa Magdaleny Żuk. Jak brzmiała ostatnia wiadomość, którą Magda wysłała do swojego chłopaka? Markus W. w programie "Uwaga" zdradził treść SMS'a, którego otrzymał tuż przed śmiercią 27-latki.

Wciąż nie są znane dokładne okoliczności tragicznej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. W sprawie pojawia się wiele hopotez. Wśród nich jest m.in. wątek handlu ludźmi oraz zaburzenia psychiczne, które ujawniły się dopiero po podróży samolotem. Wiele osób podejrzewa też Markusa W., partnera 27-latki. Mężczyzna kilka dni temu gościł w programie "Uwaga" TVN, w którym opowiedział o swojej relacji i historii znajomości z Magdaleną Żuk. Markus podkreślił, że nieustannie otrzymuje pogróżki od nieznanych mu osób. W piątek 12 maja zgłosił na policji incydent, którego dopuścili się nieznani sprawcy. Ktoś powybijał szyby w jego mieszkaniu.

Ostatni SMS Magdaleny Żuk

Zanim Magda wyskoczyła z okna, a następnie skonała w szpitalu, utrzymywała kontakt z ukochanym. Markus W. przed kamerami TVN-u ujawnił treść ostatniego SMS-a od Magdaleny. Napisała mi, że u niej już jest wszystko OK i że bardzo za mną tęskni. To był ostatni SMS, jaki dostałem – mówił reporterowi.

Przełomem w tej tajemniczej i głośnej sprawie nastąpi zapewne dopiero, gdy Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze zdradzi szczegóły swojego śledztwa. Znaczące mogą być wyniki badań toksykologicznych. Te będą dostępne dopiero za kilka tygodni.

ZOBACZ: Śmierć Polki w Egipcie. Magda cierpiała do samego końca

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: