WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Polski Bus rozkład jazdy. Bilety już od 2 złotych! Sprawdź jesienną ofertę [PROMOCJE, BILETY]

Polski Bus rozkład jazdy. Bilety już od 2 złotych! Sprawdź jesienną ofertę [PROMOCJE, BILETY]

30.07.2016, godz. 08:43
Autokar Polski Bus
foto: Archiwum

Polski Bus rozkład jazdy. 27 lipca Polski Bus zaprezentował swoją oferę na jesień. Już teraz można zarezerwować bilet na swoją podróż do 87 polskich i zagranicznych miast. Co ważne, kupując bilet wcześniej możemy liczyć na wielką promocję - za jedynie 2 złote możemy pojechać do wymarzonego miejsca. Sprawdźcie szczegóły rozkładu Polskiego Busa na SE.pl, aby już teraz skorzystać z jesiennej oferty.

Polski Bus rozkład jazdy. 27 lipca przewoźnik zaprezentował nową ofertę na jesień. Jak poinformował Polski Bus, już teraz możemy zarezerwować bilety, dzięki czemu możemy zgarnąć bilety na podróż Polskim Busem już za dwa złote! Warto wiedzieć, że Polski Bus oferuje połączenia do 87 polskich i zagranicznych miast. A to oznacza, że Polskim Busem możemy pojechać zarówno na wakacje, jak i zaplanować podróż na groby swoich bliskich 1 listopada. - Dla wszystkich tych którzy myślą o jesiennych podróżach na przedłużony weekend i dla tych którzy planują z okazji Wszystkich Świętych odwiedzić rodzinę uruchomiliśmy właśnie nowy kalendarz połączeń! Marzy Ci się zagraniczny wyjazd zawsze chciałeś pojechać do Pragi Berlina czy Budapesztu? Z nami to możliwe w dodatku już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! - powiedział Piotr Pogonowski z Polskiego Busa.

Czytaj: PolskiBus otwiera 8 nowych połączeń. Zobacz, gdzie możesz pojechać!

Polski Bus to przewoźnik autobusowy, który w Polsce zadebiutował we wrześniu, w 2011 roku. Należąca do grupy Souter Holdings Poland spółka oferuje przejazdy do największych miast Polski oraz do wybranych miast państw Europy. Z informacji przekazanych przez władze przewoźnika, wynika, że do stycznia 2016 roku z usług Polskiego Busa skorzystało 16 milionów pasażerów.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: