WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Warszawa: Rozpędzony samochód wjechał w rowerzystów. Jedna osoba nie żyje

Warszawa: Rozpędzony samochód wjechał w rowerzystów. Jedna osoba nie żyje

17.07.2016, godz. 16:51
wypadek Conrada
wypadek Conrada foto:

Warszawa: wypadek na Conrada, róg Reymonta. Rozpędzony samochód wjechał na wysepkę, na której stali rowerzyści, oczekujący na zielone światło.

W Warszawie doszło do śmiertelnego wypadku na Conrada, róg Reymona. Rozpędzony Citroen wjechał w rowerzystów czekających na zielone światło. Jeden z cyklistów nie żyje. Druga osoba została przewieziona do szpitala, jej stan jest krytyczny. - To jest bardzo poważny wypadek. Na miejsce pojechały 3 karetki pogotowia i straż pożarna - słowa Piotra Świstaka z zespołu prasowego stołecznej policji przytacza tvnwarszawa.pl. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 66-letni kierowca Citroena prawdopodobnie zasłabł. Mężczyzna również trafił do szpitala. Na miejscu zginęła 82-letnia rowerzystka. Reanimowana była 46-latka.

Do tego tragicznego wypadku na Bielanach doszło w niedzielę 17 lipca tuż po godznie 16. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Jak podał ZTM zablokowany jest przejazd przez skrzyżowanie Reymonta/Conrada. Autobusy linii 112, 114, 122, 180, 184, 409 skierowane zostały na objazdy trasą : Kochanowskiego > Galla Anonima > Broniewskiego > linia 114 własna trasa > Al. Reymonta > własne trasy

ZOBACZ: Pijana 26-latka bez prawa jazdy wjechała w bar!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: