WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wolbrom. Pijany oblał żonę benzyną i PODPALIŁ, ucierpiała też córeczka! Dostanie dożywocie?

Wolbrom. Pijany oblał żonę benzyną i PODPALIŁ, ucierpiała też córeczka! Dostanie dożywocie?

29.08.2016, godz. 12:25
Policja
Policja foto: EAST NEWS

48-latek, który oblał swoją żonę benzyną a potem podpalił, usłyszał zarzuty. Mężczyzna został oskarżony o usiłowanie zabójstwa oraz narażenia na utratę życia i zdrowia rodziny. Grozi mu dożywocie - podaje Polsat News.

Tragiczne wydarzenie miało miejsce w Wolbromiu niedaleko Olkusza w województwie małopolskim. Kilka minut po północy strażacy otrzymali zgłoszenie, że pali się murowany dom. Po przybyciu na miejsce okazało się, że ciężko ranna jest 38-letnia kobieta mieszkająca w tym domu. Kobietę i trójkę jej dzieci w wieku 4, 14 i 16 lat przetransportowano do szpitala. Wiadomo, że mężczyzna został. Jak poinformował Polsat News, mężczyna usłyszał już zarzuty: został oskarżony o usiłowanie zabójstwa oraz narażenia na utratę życia i zdrowia rodziny. Grozi mu dożywocie. Wiadomo, że poparzona kobieta oraz 4-letnia córeczka są w poważnym stanie. Sprawą zajmuje się prokuratura w Olkuszu.

Czytaj: Dramat w Wolbromiu! Mężczyzna podpalił swoją żonę, ucierpiało też dziecko

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: