WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Angielska policja ukrywa prawdę o śmierci Zosi!

Angielska policja ukrywa prawdę o śmierci Zosi!

26.09.2016, godz. 02:00
Angielska policja ukrywa prawdę o śmierci Zosi
Angielska policja ukrywa prawdę o śmierci Zosi foto:

Co tak naprawdę wydarzyło się na jednej z ulic w High Wycombe w Wielkiej Brytanii? Dlaczego Zosia S. (+20 l.) zginęła? Te pytania zadaje sobie Kamil Sz. (22 l.), partner zabitej Polki. - Policja nie chce, bym cokolwiek mówił o tej sprawie - wyznał "Super Expressowi" zrozpaczony mężczyzna.

Czyżby prawda była tak brutalna, że śledczy w High Wycombe postanowili ją zataić? Kamil Sz. nie wie, co ma o tym myśleć. Co chwilę media podają nowe doniesienia w sprawie zabójstwa jego partnerki przez Pakistańczyka Ashana H. (28 l.), ale oficjalnego stanowiska wciąż nie ma. - Śledczy mówią, że dla dobra sprawy trzeba czekać na stanowisko władz - tłumaczy zrozpaczony mężczyzna.

Tymczasem mama i brat Zosi przyjechali, żeby zidentyfikować zwłoki, bo w świetle brytyjskiego prawa może to zrobić tylko rodzina. Kamil Sz. zaś opiekuje się małym synkiem Ksawierkiem (3 l.), który nie rozumie, co stało się z jego mamą. Według jednej z wersji młoda Polka z Warszawy chciała zakończyć romans z oprawcą, a ten odebrał jej życie. Z takim jednak przedstawieniem prawdy nie zgadza się Kamil Sz.

Przypominamy, że do zdarzenia doszło kilka dni temu. Młoda Polka wracała późnym wieczorem do domu wraz z koleżankami. Podobno rozmawiała wtedy ze swoim sąsiadem Ashanem. Następnego dnia znaleziono ją martwą w jego mieszkaniu. Mężczyzna został zatrzymany wraz z Usmanem A. (29 l.), który usłyszał zarzut pomagania mu w zbrodni.

Zobacz: Mężczyzna urodził dziecko! To pierwszy taki poród

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: