Burak z Audi wyskoczył z pretensjami. Wszystko poszło nie po jego myśli [WIDEO]

Agresor z Audi
Autor: Reddit u/yubarion Agresor z Audi

Agresja na drodze czasami zwraca się przeciwko tym, którzy wszczynają konflikty. Tak było w przypadku ekipy jadącej Audi RS4, która wyskoczyła do kierowcy jadącego za nimi. Kierowca auta z wideorejestratorem szybko wyjaśnił sytuację.

Chamstwo na drogach nie zna granic. Kierowcy, których nie chcielibyśmy spotkać na swojej drodze, mogą zdarzyć się w każdym miejscu. Na tym nagraniu z Anglii widać, jak może skończyć się agresywne zachowanie na drodze. Ale od czego zaczęła się cała sytuacja? 

SprawdźSKANDALICZNE zachowanie polskiego kierowcy. Spotkała go błyskawiczna i SROGA kara [WIDEO]

Kierowca auta z kamerką został wyprzedzony w momencie wjazdu na rondo. Pierwszeństwo wymusiło na nim Audi RS4, a styl jazdy jego kierowcy zdradzał, że nie jest to spokojna przejażdżka. Wygląda na to, że między samochodami doszło do kontaktu, a to wyzwoliło agresję w ekipie siedzącej w Audi. 

Agresja na drodze

Do kierowcy, który nagrał zajście, wyskoczyło dwóch gości, którzy raczej nie mieli przyjaznych zamiarów. Skopali jego samochód i chcieli dostać się do wnętrza. W tym momencie sprawy przybrały niespodziewany obrót, a atakowany kierowca zaskoczył mężczyzn zdecydowanym manewrem.

Gdy sytuacja była już nieciekawa, ruszył przed siebie, zgarniając na maskę jednego z agresorów. Choć mogło się to skończyć bardzo groźnie, trudno mieć żal o takie rozwiązanie. W tym przypadku sprawdziło się powiedzenie, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę...

Zobacz WIDEO: