Co za MASAKRA! Mazda wyleciała w POWIETRZE. Kierowca SUV-a pierwszeństwo miał w nosie - WIDEO

Przerażający dzwon. Mazda wyleciała w powietrze
Autor: YouTube/STOP CHAM Przerażający dzwon. Mazda wyleciała w powietrze

Przerażający wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych miał miejsce 4 kwietnia na drodze Karolino-Koszalin. W słoneczny dzień na skrzyżowaniu Warnino-Białogard kierowca białego SUV-a spod znaku trójramiennej gwiazdy wymusił pierwszeństwo na japońskim sedanie. Siła uderzenia była tak duża, że Mazda wyleciała w powietrze. Całe zdarzenie nagrała kamera samochodowa.

Paradoksalnie do najgorszych wypadków często dochodzi na pustych i prostych drogach. Tym razem nie było inaczej! Kierowca potężnego Mercedesa GLE, jak gdyby nigdy nic, wyjechał z drogi podporządkowanej i przeciął skrzyżowanie na drodze z Karolina do Koszalina. Z nieznanych przyczyn kierowca białego SUV-a kompletnie zignorował czerwonego sedana, który jechał drogą z pierwszeństwem. Kierujący Mazdą próbował w ostatniej chwili uniknąć kolizji, jednak prędkość była zbyt duża.

ZOBACZ FILM:

Szczęście w nieszczęściu

Rozpędzona Mazda odbiła się od Mercedesa, uderzyła w przydrożne barierki i wyleciała w powietrze. Jak widać na załączonych obrazkach, Mercedes GLE poradził sobie z ogromną siłą uderzenia. Nie można tego samego powiedzieć o Maździe. Pas przedni japońskiego sedana, wraz z elementami podwozia został kompletnie zniszczony. Na szczęście w tym poważnym wypadku nikt nie ucierpiał.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze