Co za świr! Zaczął driftować wokół radiowozu, tłum skakał z radości - WIDEO

2021-06-24 11:04
Driftował Mustangiem wokół radiowozu
Autor: Reddit u/sudhir369 Driftował Mustangiem wokół radiowozu

Kierowca Forda Mustanga nie miał żadnych skrupułów. Przy akompaniamencie wiwatującego tłumu zaczął kręcić bączki wokół policyjnego radiowozu, a wszystko to na środku skrzyżowania w Kansas City w stanie Missouri. Nagranie z nielegalnego zlotu pojawiło się w sieci i ukazuje nie tylko głupotę kierowcy Forda, ale i bezradność funkcjonariusza policji.

Policja w USA ostatnimi czasy musi użerać się z nielegalnymi zlotami i wyścigami, które rozgrywają się na ulicach miast. Pandemia COVID-19 i związane z nią ograniczenia przeniosły część życia towarzyskiego za kierownice mocnych aut, a szukający rozrywki miłośnicy motoryzacji zaczęli coraz śmielej poczynać sobie na publicznych drogach. W tym przypadku, jeden z kierowców poszedł naprawdę "grubo". Bez skrupułów zaczął kręcić bączki wokół radiowozu, który zjawił się na miejscu, by ukrócić nielegalne, amatorskie drifty i wyścigi.

SprawdźKoła oderwały się od ciężarówki i zmasakrowały zaparkowany samochód. Kierowca był o włos od śmierci! - WIDEO

Wszystko odbyło się przy akompaniamencie tłumu, który skakał z radości na widok bezradnego policjanta i kierowcy, który ewidentnie świetnie się bawił. Driftując dookoła SUV-a w policyjnych barwach zostawił na asfalcie trochę gumy, po czym odjechał przed siebie, pozostawiając mundurowego w niezręcznym położeniu. 

Tego typu zloty i nielegalne wyścigi zazwyczaj są nagrywane - nie dziwi więc fakt, że i tym razem zdarzenie zostało zarejestrowane, a filmik trafił do sieci. Drogowa patologia, czy niegroźna zabawa? Dajcie znać w komentarzu, co sądzicie na temat sytuacji z nagrania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE