Akop Szostak i jego fioletowa BRYKA! Jej BLASK przyciąga spojrzenia jak magnes - WIDEO, ZDJĘCIA

Akop Szostak to wielki miłośnik mieszanych sztuk walki, kulturysta, a także trener personalny i zawodnik federacji KSW. W życiu Akopa na pierwszym miejscu jest rodzina, dobry trening i zbilansowana dieta, ale to nie wszystko, co sprawa mu największą radość. Sportowiec poza wyciskaniem ciężarów i trenowaniem na sali kocha szybkie i nietuzinkowe samochody. Prywatnie jeździ niemieckim coupe, które swoim wyglądem - zwłaszcza po ostatniej modyfikacji, przyciąga spojrzenia jak magnes!

Akop Szostak, jak mało który sportowiec, kocha szybkie, głośne i wyróżniające się z tłumu samochody. Zawodnik KSW prywatnie jeździ - zdaniem wielu fanów marki -  jednym z najlepszych modeli marki BMW M, jaki kiedykolwiek powstał. Chodzi oczywiście o BMW M2 Competiton, czyli 2-drzwiowe coupe, które pomimo niewielkich gabarytów dysponuje ogromną mocą. W mocniejszej odmianie Competition pod maską pracuje ta sama jednostka, która zadebiutowała w pierwszym BMW M4.

Sprawdź: Jego decyzje kształtują życie w czasie pandemii. Czym jeździ minister zdrowia Adam Niedzielski?

Mocniejsze i głośniejsze

Benzynowy, 6-cylindrowy motor o pojemności 3-litrów generuje moc 411 KM i 550 Nm, co w połączeniu z szybką przekładnią automatyczną pozwala na przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w 4,2 sekundy. Domyślnie prędkość maksymalna wynosi 250 km/h, jednak w rzeczywistości auto potrafi pojechać o wiele szybciej. Akop jednak nie przystał na tym, co zaoferowała mu seria. W październiku sportowiec pochwalił się, że podniósł moc swojego samochodu do 55 KM i 750 Nm. Przy okazji zmodyfikował układ wydechowy. Posłuchajcie, jak to ryczy!

Przyciąga spojrzenia

BMW M2 to bardzo popularny model na polskich drogach. Jakby nie było, tych samochodów jeździ - zwłaszcza po stolicy - naprawdę dużo. Nie ma to jednak większego znaczenia dla Akopa, bowiem tylko jego egzemplarz wyróżnia się tak oryginalnym oklejeniem. Pierwotnie jego M2 było srebrne, później całe nadwozie zostało pokryte jaskrawo-błękitnym chromem, a teraz... teraz jest fioletowe! Sportowiec może spać spokojnie, ponieważ nikt inny w Polsce nie ma takiego auta!

Zobacz: Tak jeździ narzeczona Artura Szpilki. BRYKI Kamili nie da się przegapić!

Najnowsze