Dachowała z 8-miesięcznym dzieckiem. Auto przestrzeliło węzeł na DK 7

2019-10-08 11:53 Jan Guss-Gasiński
Chevrolet dachował z 8-miesięcznym dzieckiem Auto przestrzeliło węzeł na DK 7
Autor: Polska Policja

W sobotę 5 października br. na drodze ekspresowej S7 na wysokości węzła Napierki, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Samochód przestrzelił węzeł i dachował. Przyczyną najprawdopodobniej było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych przez kierującą Chevroletem. W wyniku wypadku pasażer wraz z 8-miesięcznym dzieckiem trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na DK 7 przy zjeździe na węzeł Napierki (woj. warmińsko-mazurskie), kiedy kierująca Chevroletem od strony Nidzicy w kierunku Mławy straciła panowanie nad samochodem i wypadła z drogi. Do wypadku najprawdopodobniej doprowadziła nadmierna prędkość.

Sprawdź: 20-latek rąbnął potężnym ciągnikiem rolniczym w drzewo i wpadł do rowu

Oprócz kierującej autem podróżowały 3 osoby dorosłe oraz 8-miesięczne dziecko. W związku z obrażeniami powstałymi w wyniku dachowania jeden z pasażerów z urazem głowy wraz z ogólnymi potłuczeniami został przetransportowany do szpitala w Mławie. Dziecko z kolei przewieziono na obserwacje do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Reszta pasażerów odniosła niegroźne obrażenia.

Chevrolet dachował z 8-miesięcznym dzieckiem Auto przestrzeliło węzeł na DK 7
Autor: Polska Policja
Najnowsze