Taką FURĄ jeździ Dawid Kwiatkowski. To potwór za PÓŁ MILIONA złotych po tuningu - ZDJĘCIA

2021-02-22 9:35 CLS

Dawid Kwiatkowski kocha muzykę i występy przed publicznością. W jego życiu dużą rolę odgrywają też samochody. Piosenkarz lubi się pokazywać przy luksusowych furach i uwielbia czarny lakier. Całkiem niedawno spróbował przekonać się do białego, jednak ten szybko mu się znudził. Potężne BMW X6 warte około pół miliona złotych trafiło do studia detailingowego, w którym lśniąca biel zmieniła się na czarną satynę. Utrzymanie tego koloru w czystości niestety nie jest łatwe.

Dawid Kwiatkowski to wielki fan dużych, luksusowych samochodów - zwłaszcza tych czarnych i przede wszystkim spod znaku BMW. Piosenkarz miał już BMW X1, a następnie BMW X4. Teraz Dawid postanowił przesiąść się do czegoś jeszcze większego - nowego BMW X6 xDrive30d. Z salonu auto wyjechało w kolorze białym, jednak gwiazdor szybko się nim znudził i zdecydował się na tuning. Niedługo po odebraniu auta od dealera, samochód trafił do studia detailingowego, gdzie przeszedł potężną metamorfozę.

Teraz ma czarnego

Auto przyjechało do studia białe i w chromowanych elementach, a już po kilku dniach wyjechało kompletnie czarne, oklejone satynową folią. Po takim zabiegu ten potężny SUV prezentuje się jeszcze lepiej i znacznie groźniej. Połyskująca czerń świetnie pasuje do długich LED-owych świateł i ogromnych końcówek układu wydechowego.

Dawid Kwiatkowski jeździ BMW X6

Samochód piosenkarza to dokładnie BMW X6 xDrive30d, czyli bliźniak popularnego modelu X5. Różnica pomiędzy tymi modelami polega wyłącznie na tym, że "szóstka" występuje w modnym nadwoziu coupe. Auto ma mocno ścięty tył i bezramkowe szyby boczne. Pod maską egzemplarza Dawida pracuje 3-litrowy silnik diesla o mocy 286 KM i 620 Nm. Cały moment obrotowy jest przekazywany na wszystkie cztery koła za pośrednictwem 8-biegowej skrzyni Steptronic. W efekcie sprint od 0 do 100 km/h zajmuje 6,5 sekundy, a prędkość maksymalna to 230 km/h.

Zobacz: Baron podróżuje JAK SZEF! Ma luksusową brykę po tuningu - ZDJĘCIA 

W polskich salonach BMW za taki egzemplarz trzeba zapłacić o najmniej 349 tys. złotych. Trzeba jednak pamiętać, że to kwota wyjściowa, którą łatwo podbić różnymi dodatkami. Auto Kwiatkowskiego to doposażony opcjami egzemplarz za około pół miliona złotych. 

Najnowsze