Wypadek motocyklisty w Jarosławiu

i

Autor: Policja Wypadek motocyklisty w Jarosławiu

Drastyczne nagranie z wypadku motocyklisty w Jarosławiu - WIDEO

2019-05-09 16:49

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem motocyklisty, do którego doszło w dniu 8 maja w Jarosławiu. Do szpitala z urwaną nogą trafił 28-letni kierowca Hondy, który w celu uniknięcia zderzenia z samochodem marki Smart najechał na chodnik, a następnie na znak drogowy.

Do tego wypadku doszło w Jarosławiu na ul. Jana Pawła II. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Smart, 82-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego podczas skrętu w lewo, w ul. Konfederacką, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. W celu uniknięcia zderzenia, kierujący jednośladem najechał na chodnik, a następnie na znak drogowy. W wyniku zderzenia, 28-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego stracił nogę i z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca Smarta był trzeźwy.

Zobacz też: Przeleciał na czerwonym i zmasakrował motocyklistę

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących pojazdów. Motocykl zabezpieczono na policyjnym parkingu. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE