Jakim autem jeździ Czesław Michniewicz?

i

Autor: SE Jakim autem jeździ Czesław Michniewicz?

Jakim autem jeździ Czesław Michniewicz? W garażu selekcjonera parkuje drogi SUV!

2022-03-29 14:51

Czesław Michniewicz jest selekcjonerem reprezentacji Polski już od paru miesięcy. We wtorek 29 marca czeka go ważny sprawdzian. Mecz Polska - Szwecja zadecyduje o tym, czy biało-czerwoni pojadą na mundial. Przypominamy, czym jeździ Michniewicz - w jego garaż parkuje SUV za 200 000 zł!

Od 31 stycznia 2022 roku, piłkarska kadra biało-czerwonych jest prowadzona przez Czesława Michniewicza. Były trener Legii ma przed sobą ważny sprawdzian, a jego wybory są dziś na językach wszystkich fanów futbolu. W końcu stawką jest awans do Mistrzostw Świata, a finałowy mecz w barażach u niejednego spowoduje przyspieszone bicie serca. My przypominamy, że Czesław Michniewicz, oprócz piłki lubi ciekawe samochody. Dowodem na to może być jego motoryzacyjny wybór - na ulicach Warszawy, selekcjoner został przyłapany w luksusowym i niszowym SUV-ie za około 200 000 zł!

Samochód selekcjonera reprezentacji polski to Land Rover Range Rover Sport. Biały egzemplarz z czarnym wnętrzem przykuwa uwagę swoimi rozmiarami i dużymi felgami. Pierwsza generacja tego modelu debiutowała w 2005 roku i była produkowana do 2013 w Wielkiej Brytanii w Solihull. Pod maską mogły pracować dwa silniki diesla - V6 oraz V8 - o mocy od 190 do 272 KM. Dostępna była również benzynowa, widlasta "ósemka" o pojemności 4,2-litra, która generowała moc 390 KM. Niezależnie od wybranej wersji, automatyczna przekładnia (6- lub 8-biegowa) zawsze kierowała moment obrotowy na wszystkie cztery koła.

Czesław Michniewicz został "przyłapany" w swoim aucie jakiś czas temu, po spotkaniu ze swoim menadżerem. Zobacz galerię:

Tomaszewski dowiedział się, że Michniewicz go skrytykował. Bezbłędna reakcja | Futbologia