Jakim autem jeździ Tomasz Karolak? To prawdziwy gigant wart setki tysięcy złotych - ZDJĘCIA

2021-04-29 13:52 xDrive
Jakim samochodem jeździ Tomasz Karolak?
Autor: papara18 Tomasz Karolak na stacji benzynowej

Tomasz Karolak od pewnego czasu jeździ samochodem, który na ulicach Warszawy pozwala patrzeć na większość kierowców z góry. W garażu aktora parkuje prawdziwy gigant z prestiżowym logo na grillu, wielkim silnikiem pod maską i wnętrzem, które pomieści w komfortowych warunkach nawet 7 osób. O jakim aucie mowa?

Aktorzy zmieniają samochody jak rękawiczki? Niektórzy może i tak, ale Tomasz Karolak już od ponad 1,5 roku pokazuje się na mieście w tym samym samochodzie. Trudno się temu dziwić. To wielki, komfortowy i prestiżowy SUV, który z pewnością kosztował niemało. Aktor często jest przyłapywany właśnie w tym kolosie. O jakim samochodzie mówimy?

SprawdźStella z „Love Island” pokazała zjawiskowe kabrio! Nawet Wojewódzki by się nie powstydził - GALERIA

Auto, któremu Tomasz Karolak jest wierny od 2019 roku to Mercedes GLS 500 w pakiecie AMG. We wrześniu miną dwa lata od jego zakupu, którego Karolak dokonał w warszawskim salonie luksusowych aut używanych. Ten dealer ma w ofercie przede wszystkim samochody z górnej półki, a ich ceny przyprawiają o zawrót głowy.

Ten Mercedes z pewnością nie należał do najtańszych. Obecnie, ceny tego modelu nadal przekraczają ćwierć miliona złotych. W 2019 roku taki samochód mógł kosztować jeszcze więcej. Ta kwota i tak jest o wiele niższa niż salonowa cena nowej generacji GLS. Na sztukę z rocznika 2021 trzeba przygotować minimum ponad 400 000 złotych!

Za co płaci się taką cenę? Ogromne nadwozie przekłada się na przestronne wnętrze, a pod maską takiego auta pracuje potężne, 4.7-litrowe V8! To tłumaczy, dlaczego aktor przyłapywany jest zwykle na stacji benzynowej. W cyklu miejskim, taki potwór musi pożerać paliwo jak szalony! Mercedes GLS to jednak nie tylko przestrzeń i osiągi, ale również komfort i doskonałe wyposażenie. Niektórzy mówią, że GLS to odpowiednik Mercedesa Klasy S wśród SUV-ów. Patrząc na poziom wykończenia i dostępne udogodnienia, można się z tym stwierdzeniem zgodzić.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze