Kierowca Lamborghini dał czadu na S7. Policjanci nie mieli litości

i

Autor: Policja Kierowca Lamborghini dał czadu na S7. Policjanci nie mieli litości

Pirat w Lamborghini

Kierowca Lamborghini dał czadu na S7. Policjanci nie mieli litości

2022-08-31 11:04

Kierowca Lamborghini dał czadu na S7. Wobec piratów drogowych policjanci z grupy "Speed" nie mają żadnej litości. O tym, jak dużo kosztuje brawura na drogach, przekonał się 45-letni kierowca Lamborghini Huracan, który na drodze ekspresowej rozpędził się do 260 km/h. Mężczyzna został ukarany najwyższym mandatem.

Kierowca Lamborghini dał czadu na S7

Kierowcy, którzy nagminnie lekceważą ograniczenia prędkości, nie mogą liczyć na taryfę ulgową przy spotkaniu z policjantami drogówki. Zwłaszcza, gdy mowa o mundurowych z grupy "Speed", którzy specjalizują się w łapaniu najniebezpieczniejszych piratów drogowych. O tym, ile trzeba zapłacić za brawurę i brak zdrowego rozsądku, przekonał się 45-letni mieszkaniec Miechowa (woj. małopolskie), gdy na drodze ekspresowej nr 7 rozpędził pomarańczowe Lamborghini Huracan do 260 km/h. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 140 km/h został ukarany najwyższym mandatem.

SPRAWDŹ - Jeszcze łatwiej o mandat. Od 21 września ścieżka rowerowa będzie jak jezdnia

Pirat drogowy w lamborghini złapany pod Krakowem. Pędził z zawrotną prędkością

Policjanci nie mieli litości

Do zatrzymania pirata drogowego doszło w piątek (26 sierpnia) na trasie S7, pomiędzy miejscowościami Widoma i Szczepanowice (pow. krakowski). Kontrolując prędkość w nieoznakowanym radiowozie mundurowi dostrzegli jadące z zawrotną prędkością Lamborghini. W chwili pomiaru kierujący włoskim egzotykiem poruszał się z prędkością 260 km/h, co oznacza, że dozwoloną prędkość przekroczył ponad dwukrotnie.

ZOBACZ - Rozwoził paczki trumną na kołach. "Taki samochód wydał mi pracodawca"

Mężczyzna szybko został zatrzymany do kontroli. Sprawcą wykroczenia okazał się być 45-latek. Mężczyzna za tak rażące wykroczenie został ukarany najwyższym mandatem karnym. Od 1 stycznia 2022 roku za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 71 km/h i więcej, grozi grzywna w wysokości 2500 zł. Jakby tego było mało, do jego konta kierowcy mundurowi dopisali 10 punktów karnych.

Sonda
Dostałeś kiedyś mandat za kierownicą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany