Pudzianowski jeździ super bryką! Zobacz ten bojowo wyglądający wóz - ZDJĘCIA

2020-10-01 14:27
Krystian Pudzianowski
Autor: Artur Hojny Krystian Pudzianowski

Krystian Pudzianowski poza miłością do kulturystyki, muzyki oraz mieszanych sztuk walki, jest także wielkim pasjonatem motoryzacji. Podobnie jak jego starszy brat Mariusz Pudzianowski, Krystian lubi duże, wygodne i szybkie fury. Aktualnie brat jednego z najpopularniejszych strongmanów na świecie wozi się czarnym Chevroletem Camaro RS szóstej generacji.

Nie tylko sportem i muzyką człowiek żyje. Najlepszym tego przykładem jest Krystian Pudzianowski, który podobnie jak jego starszy brat Mariusz Pudzianowski, darzy motoryzację wielką sympatią. Starszy Pudzian od początku swojej kariery nie rozstawał się ze sportowymi samochodami, które do dziś robią ogromne wrażenie. W garażu strongmana stoi m.in. niebywale rzadkie już na świecie Lamborghini Murcielago napędzane 12-cylindrowym silnikiem o pojemności 6.2-litra oraz blisko 3-tonowy Hummer H2 z 6-litrowym V8.

Przeczytaj też: Lamborghini Mariusza Pudzianowskiego NIE ma instalacji LPG. Są jednak takie, które mają

Chevrolet Camaro - ikona amerykańskiej motoryzacji

Jak się okazuje, miłość do dużych, wygodnych i szybkich samochodów Pudzianowscy mają we krwi. Krystian, zawodnik mieszanych sztuk walki i od niedawna także ojciec, wozi się Chevroletem Camaro szóstej generacji, produkowanym w latach 2016-2018. Pod maską tej bojowo wyglądającej bryki może pracować jeden z dwóch silników. Podstawowym motorem Camaro z pakietem stylistycznym RS, był 4-cylindrowy, 2-litrowy silnik z turbodoładowaniem, generujący moc 275 koni mechanicznych. Silnik ten napędzający tylną oś pozwala rozpędzić samochód od 0 do 100 km/h w czasie 5,7 s.

O wiele przyjemniej pomrukującym silnikiem montowanym w pełnoprawnym Camaro RS, jakim jeździ Pudzianowski, jest benzynowy motor V6 o pojemności 3.6-litra, który generuje moc 335 KM i 385 Nm. W efekcie przyśpieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje w tym przypadku nieco ponad 5 sekund, a prędkość maksymalna wynosi 235 km/h. Auto Krystiana to dokładnie egzemplarz z 2017 roku.

Cena takiego Chevroleta Camaro RS na rynku wtórnym waha się od 100 do 140 tysięcy złotych.

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE