Kuba Wojewódzki dostał Bugatti! To nie był tani prezent - ZOBACZ

2019-12-13 14:00 kro
Kuba Wojewódzki z nową furą
Autor: Kuba Wojewódzki - Instagram Kuba Wojewódzki z nową furą

Do kolekcji aut Kuby Wojewódzkiego dołączył naprawdę ciekawy model. Mowa o Bugatti Chiron, które teraz wystarczy tylko własnoręcznie poskładać. Taki zestaw klocków LEGO to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji!

O Bugatti Chiron większość z nas może tylko pomarzyć, tymczasem Kuba Wojewódzki dostał je w prezencie. Spokojnie, chodzi o zestaw klocków LEGO, który jest znacznie bardziej przystępny niż prawdziwy Chiron. Mimo wszystko, nie jest to najtańszy prezent - kosztuje niecałe 1300 złotych. 

Sprawdź takżeRaper Drake ma nowe auto. To Rolls-Royce z figurką złotej sowy - WIDEO

Chiron w wersji z klocków LEGO składa się z 3599 elementów, a na złożenie samochodu w skali 1:8 potrzeba dobrych paru godzin. Model jest odwzorowany na tyle wiernie, że ma ruchome elementy takie jak drzwi, klapa silnika, układ kierowniczy czy pracujące zawieszenie.

To nie pierwszy tego typu zestaw. LEGO co jakiś czas wprowadza na rynek specjalne serie dedykowane miłośnikom motoryzacji. Własnoręcznie składany model kultowego wozu to gratka dla każdego fana lub fanki samochodów, niezależnie od wieku.