Rozbity Harley Davidson. 67-letni motocyklista zderzył się z dwoma autami - ZDJĘCIA

2020-04-08 10:44 Jan Guss-Gasiński

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 6 kwietnia w miejscowości Zamostne (woj. pomorskie). Według ustaleń funkcjonariuszy 67-latek kierujący jednośladem marki Harley Davidson nie zachował odpowiedniego odstępu od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego najechał na osobowego Citroena, a następnie zjechał na przeciwległy pas, gdzie uderzył w Golfa.

Zgłoszenie o kolizji trzech pojazdów w miejscowości Zamostne (woj. pomorskie) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał w poniedziałek 6 kwietnia przed 10.00. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną.

Sprawdź: Po długim pościgu uderzyli radiowozem w motocyklistę. Uciekinier sam się o to prosił - WIDEO

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 67-letni kierowca motocykla marki Harley Davidson nie zachował szczególnej ostrożności i uderzył w tył osobowego Citroena Berlingo, którym kierował 36-latek. Następnie w wyniku kolizji jednoślad zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka Golfem, którym kierowała 22-latka.

Zobacz: Ogromny pożar strawił ponad 3500 samochodów. Pożar szalał na lotnisku - WIDEO

Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym oraz sześcioma punktami karnymi. Mundurowi zatrzymali trzy dowody rejestracyjne. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Najnowsze