Nissan X-Trail 2023

i

Autor: Maciej Lubczyński Nissan X-Trail 2023

Nie jest tanio

Nissan X-Trail już w sprzedaży. Cennik modelu, ile kosztuje hybryda?

2022-12-19 10:00

Nissan X-Trail jest już w polskiej ofercie marki. SUV został wyceniony na minimum 181 500 zł. To cena auta z benzynowym silnikiem 1.5 - hybrydowe, mocniejsze odmiany są nieco droższe. Ile kosztuje Nissan X-Trail z topowym silnikiem i w najwyższej wersji wyposażenia? Tak prezentuje się cennik auta.

Nissan X-Trail - cennik 2023

Czwarta generacja modelu X-Trail jest już w Polsce. Od września można składać zamówienia na ten model, a pierwsze egzemplarze trafiają właśnie do klientów. Jak prezentuje się cennik auta? Klienci mogą wybrać jedną z trzech wersji silnikowych i jedną z dwóch wersji wyposażenia. Auto można zamówić w konfiguracji 5 lub 7-miejscowej. Nowy X-Trail jest drugim europejskim modelem Nissana, który został wyposażony w układ napędowy e‑POWER. To rozwiązanie nieco różni się od tradycyjnych napędów hybrydowych - silnik spalinowy pełni tu tylko i wyłącznie rolę źródła prądu i nie jest mechanicznie połączony z kołami.

Nissan X-Trail od 181 500 zł

Taka kwota otwiera cennik nowego X-Traila. Nie jest ona niska, ale Nissan już w bazowej odmianie N-Connecta proponuje niezłe wyposażenie - 18-calowe felgi, przyciemniane szyby z tyłu, LED-owe światła, 12,3-calowy ekran dotykowy, 3-strefową klimatyzację, system kamer 360 stopni i cyfrowe zegary. Bogatsza wersja Tekna zawiera większe felgi, system audio Bose i elektryczną klapę bagażnika. Cena dotyczy wersji z silnikiem 1.5 o mocy 163 KM. 3-cylindrowa jednostka pojawia się też w hybrydach. e-POWER i e-POWER e-4ORCE korzystają z tego samego motoru spalinowego.

Ile kosztuje hybryda?

Hybrydowy Nissan X-Trail e-POWER w 5-osobowej konfiguracji, w wersji N-Connecta to wydatek 196 200 zł. W ofercie jest również droższa odmiana e-POWER 213 KM e-4ORCE, której cena startuje od 206 200 zł. Najdroższym X-Trailem jakiego możemy kupić jest 7-osobowy wariant w wersji e-POWER 213 KM e-4ORCE i w wersji Tekna. Taki samochód to wydatek 228 550 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają