Nissan X-Trail 2023

i

Autor: Maciej Lubczyński Nissan X-Trail 2023

Nie jest tanio

Nissan X-Trail już w sprzedaży. Cennik modelu, ile kosztuje hybryda?

2022-12-19 10:00

Nissan X-Trail jest już w polskiej ofercie marki. SUV został wyceniony na minimum 181 500 zł. To cena auta z benzynowym silnikiem 1.5 - hybrydowe, mocniejsze odmiany są nieco droższe. Ile kosztuje Nissan X-Trail z topowym silnikiem i w najwyższej wersji wyposażenia? Tak prezentuje się cennik auta.

Nissan X-Trail - cennik 2023

Czwarta generacja modelu X-Trail jest już w Polsce. Od września można składać zamówienia na ten model, a pierwsze egzemplarze trafiają właśnie do klientów. Jak prezentuje się cennik auta? Klienci mogą wybrać jedną z trzech wersji silnikowych i jedną z dwóch wersji wyposażenia. Auto można zamówić w konfiguracji 5 lub 7-miejscowej. Nowy X-Trail jest drugim europejskim modelem Nissana, który został wyposażony w układ napędowy e‑POWER. To rozwiązanie nieco różni się od tradycyjnych napędów hybrydowych - silnik spalinowy pełni tu tylko i wyłącznie rolę źródła prądu i nie jest mechanicznie połączony z kołami.

Nissan X-Trail od 181 500 zł

Taka kwota otwiera cennik nowego X-Traila. Nie jest ona niska, ale Nissan już w bazowej odmianie N-Connecta proponuje niezłe wyposażenie - 18-calowe felgi, przyciemniane szyby z tyłu, LED-owe światła, 12,3-calowy ekran dotykowy, 3-strefową klimatyzację, system kamer 360 stopni i cyfrowe zegary. Bogatsza wersja Tekna zawiera większe felgi, system audio Bose i elektryczną klapę bagażnika. Cena dotyczy wersji z silnikiem 1.5 o mocy 163 KM. 3-cylindrowa jednostka pojawia się też w hybrydach. e-POWER i e-POWER e-4ORCE korzystają z tego samego motoru spalinowego.

Ile kosztuje hybryda?

Hybrydowy Nissan X-Trail e-POWER w 5-osobowej konfiguracji, w wersji N-Connecta to wydatek 196 200 zł. W ofercie jest również droższa odmiana e-POWER 213 KM e-4ORCE, której cena startuje od 206 200 zł. Najdroższym X-Trailem jakiego możemy kupić jest 7-osobowy wariant w wersji e-POWER 213 KM e-4ORCE i w wersji Tekna. Taki samochód to wydatek 228 550 zł.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki