Paskudne zderzenie z ciężarówką. Poszkodowany został 22-latek

2021-05-06 12:40 Rafał Mądry
Toyota Corolla zderzyła się z ciężarówką w Konorzatce
Autor: policja Paskudna czołówka z TIR-em. Poważnie poszkodowany 22-latek

Paskudne zderzenie dwóch pojazdów miało miejsce 5 maja wieczorem w Konorzatce na Lubelszczyźnie. W Toyotę Corollę kierowaną przez 22-latka uderzył jadący z przeciwka TIR. Młody mężczyzna doznał obrażeń ciała i do Lublina został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do tego wypadku doszło 5 maja przed godziną 19:00, a o zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci z Adamowa. Ze zgłoszenia wynikało, że ciężarowy samochód zderzył się z osobówką. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący ciągnikiem siodłowym marki DAF z naczepą, uderzył w jadącą z przeciwka Toyotę Corollę. Osobówka kierowana przez 22-latka z Warszawy wpadła do rowu i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku kierujący Toyotą doznał obrażeń ciała i z miejsca zdarzenia śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznał młody mężczyzna nie zagrażają jego życiu. 51-letni obcokrajowcowi prowadzącemu ciężarówkę nic się nie stało.

Przeczytaj również: Wjechał Volvo w przystanek autobusowy i zabił dwie osoby! Ofiary siedziały pod wiatą

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że kierujący tirem jechał z nadmierną prędkością i na mokrej nawierzchni jezdni stracił panowanie nad torem kierowanego pojazdu. Jak czytamy w policyjnym komunikacie, wszystko wskazuje na to, że ciężarówka z naczepą zjechała na lewy pas jezdni gdzie doszło do zderzenia z Toyotą. Kierujący pojazdami uczestniczącymi w wypadku byli trzeźwi. Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i dokładne okoliczności wypadku.

Toyota Corolla zderzyła się z ciężarówką w Konorzatce
Autor: policja Paskudna czołówka z TIR-em. Poważnie poszkodowany 22-latek
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze