Popek Monster SZYDZI z ojca Rydzyka w drogim Mercedesie! Zabrał auto bezdomnemu i PALIŁ GUMĘ - WIDEO

2020-12-30 14:47

Paweł "Popek" Mikołajuw znany jest m.in. z twórczości muzycznej oraz miłości do walki w klatce, ale też bardzo kontrowersyjnych zachowań. W gruncie rzeczy, po Popku Monsterze można spodziewać się wszystkiego, jednak jego ostatni wyczyn zaskoczył nawet jego fanów. Gwiazdor udostępnił na swoim Instagramie krótki film, w którym dostaje od bezdomnego kluczyki do sportowego Mercedesa-AMG, a następnie tym wozem pali gumę pod marketem.

Luksusowy Merecedes od bezdomnego? Gdzieś już to słyszeliśmy! W jednym z ostatnich filmów, które Popek Monster umieścił na swoim Instagramie, raper prześmiewczo nawiązuje do wypowiedzi ojca Tadeusza Rydzyka z 2018 roku, kiedy to duchowny przyznał na wizji stacji Trwam, że dostał od bezdomnego dwie limuzyny. Wersja gwiazdora jest nieco inna, bowiem zamiast luksusowej limuzyny, gwiazda MMA zasiada za sterami potężnego sportowca. W parodii bierze udział sam Popek, pewien nieznajomy w roli bezdomnego i nieziemsko szybki i kosmicznie drogi Mercedes-AMG S 63 Coupe, którym celebryta później pali gumę pod marketem.

Sprawdź: Dagmara Kaźmierska kocha DŁUGIE i CZARNE. Królowa życia podróżuje limuzyną z gwiazdą - ZDJĘCIA

Żartów ciąg dalszy

Jeszcze wcześniej Popek pokazał się w luksusowym Mercedesie-Maybach, którego rzekomo miał dostać od bezdomnego po opuszczeniu siłowni. Nie obyło się bez wulgaryzmów i uśmiechów, ale w przypadku rapera to chleb powszedni. Jak można wywnioskować z opisu jednego z filmów, obydwa samochody pochodzą z toruńskiej wypożyczalni luksusowych samochodów.

Zobacz: Jej poprzedni marnie skończył, teraz ma nowego. Iza z programu "Królowe życia" w obłędnym BMW - ZDJĘCIA

Nie tylko muzyka i sztuki walki

Prywatnie Popek również jest wielkim miłośnikiem motoryzacji. W swojej karierze raper miał już Fora Mustanga GT, a zaraz po nim równie imponujące Maserati GranCabrio czy białe BMW serii 6 Gran Coupe po tuningu. Od pewnego czasu w jego garażu stoi także Mercedes-AMG C 63 o mocy 474 KM i 650 Nm, który pierwszą setkę osiąga w równe 4 sekundy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE