Popisówka Mustangiem zakończona dachowaniem w rowie. Wszystko zostało nagrane - WIDEO

2019-10-10 13:13 Jan Guss-Gasiński
Popisówka Mustangiem zakończona dachowaniem w rowie. Wszystko nagrała kamera
Autor: Youtube/Sky1 Popisówka Mustangiem zakończona dachowaniem w rowie. Wszystko nagrała kamera

Wydarzenia motoryzacyjne takie jak Kawa i Samochody coraz bardziej zyskują na popularności. To w końcu świetna okazja, by wspólnie z innymi miłośnikami czterech kółek napawać się widokiem egzotycznych i drogich samochodów. Niestety, tam, gdzie szybkie samochody, tam również brawura i skłonności do popisów. W tym przypadku ofiarą własnej głupoty padł właściciel Forda Mustanga.

Rozbijanie Mustangów w Stanach Zjednoczonych jest już chyba tradycją. Zwykle dzieje się to właśnie przy okazji zlotów samochodowych i dziwnym trafem to właśnie amerykańskie muscle cary najczęściej padają ofiarą bezmyślnych kierowców. Kompilacji, w których Ford Mustang lub inny tylnonapędowy samochód wpada w publikę, krawężnik albo rów, jest w internecie cała masa.

Sprawdź: Przerażający wypadek w Dąbrowie Górniczej. Renault Clio dachowało w tunelu - ZDJĘCIA

Do listy rozbitków dołączył niedawno właściciel Forda Mustanga piątej generacji z północnej Karoliny, który 6 października br. zaraz po opuszczeniu parkingu, na którym odbywało się spotkanie, nie zapanował nad emocjami i depnął w pedał gazu. Opanowanie wielkich pokładów mocy w połączeniu z napędem na tylną oś wymaga naprawdę dużych umiejętności, których w tamtym momencie zabrakło.

Zobacz: Potężne uderzenie dodało Mercedesowi skrzydeł. Efektowny wypadek na autostradzie - WIDEO

Sekundę później Mustang leżał już w rowie na dachu. Wszyscy zgromadzeni szybko ruszyli niezdarnemu kierowcy na pomoc i pomogli mu się wydostać z auta. Niedługo później na miejscu była już policja i zespół ratowników. Na całe szczęście kierowcy nic się nie stało. 

Najnowsze