Popisówka Mustangiem zakończona dachowaniem w rowie. Wszystko nagrała kamera

i

Autor: Youtube/Sky1 Popisówka Mustangiem zakończona dachowaniem w rowie. Wszystko nagrała kamera

Popisówka Mustangiem zakończona dachowaniem w rowie. Wszystko zostało nagrane - WIDEO

2019-10-10 13:13

Wydarzenia motoryzacyjne takie jak Kawa i Samochody coraz bardziej zyskują na popularności. To w końcu świetna okazja, by wspólnie z innymi miłośnikami czterech kółek napawać się widokiem egzotycznych i drogich samochodów. Niestety, tam, gdzie szybkie samochody, tam również brawura i skłonności do popisów. W tym przypadku ofiarą własnej głupoty padł właściciel Forda Mustanga.

Rozbijanie Mustangów w Stanach Zjednoczonych jest już chyba tradycją. Zwykle dzieje się to właśnie przy okazji zlotów samochodowych i dziwnym trafem to właśnie amerykańskie muscle cary najczęściej padają ofiarą bezmyślnych kierowców. Kompilacji, w których Ford Mustang lub inny tylnonapędowy samochód wpada w publikę, krawężnik albo rów, jest w internecie cała masa.

Sprawdź: Przerażający wypadek w Dąbrowie Górniczej. Renault Clio dachowało w tunelu - ZDJĘCIA

Do listy rozbitków dołączył niedawno właściciel Forda Mustanga piątej generacji z północnej Karoliny, który 6 października br. zaraz po opuszczeniu parkingu, na którym odbywało się spotkanie, nie zapanował nad emocjami i depnął w pedał gazu. Opanowanie wielkich pokładów mocy w połączeniu z napędem na tylną oś wymaga naprawdę dużych umiejętności, których w tamtym momencie zabrakło.

Zobacz: Potężne uderzenie dodało Mercedesowi skrzydeł. Efektowny wypadek na autostradzie - WIDEO

Sekundę później Mustang leżał już w rowie na dachu. Wszyscy zgromadzeni szybko ruszyli niezdarnemu kierowcy na pomoc i pomogli mu się wydostać z auta. Niedługo później na miejscu była już policja i zespół ratowników. Na całe szczęście kierowcy nic się nie stało. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE