Przerażający wypadek w Dąbrowie Górniczej. Renault Clio dachowało w tunelu - WIDEO

2019-10-10 10:45

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło we wtorek 8 października br. na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego z ul. Chopina w Dąbrowie Górniczej. Na skutek nieustąpienia pierwszeństwa doszło do zderzenia dwóch samochodów marki Renault. W efekcie Clio przebiło się przez barierki i wpadło do nieczynnego tunelu dla pieszych.

Według wstępnych ustaleń śląskich funkcjonariuszy, do zdarzenia drogowego, które miało miejsce ok. godz. 17.15, doszło na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu. W efekcie zderzyły się dwa samochody osobowe marki Renault. Siła uderzenia była tak duża, że starsze małżeństwo podróżujące w błękitnym Clio przebiło się przez przydrożne barierki i zakończyło jazdę na dachu w nieczynnym tunelu dla pieszych.

Sprawdź: Potężne uderzenie dodało Mercedesowi skrzydeł. Efektowny wypadek na autostradzie - WIDEO

Drugim uczestnikiem kolizji był kierujący Renault Megane 23-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna wyszedł ze zdarzenia bez szwanku, natomiast 63-letni kierowca Clio wraz z 62-letnią pasażerką odnieśli powierzchowne obrażenia i trafili do dąbrowskiego szpitala na obserwacje. 

Zobacz: Pieszy zderzył się z autem. Ten wypadek jest przedziwny - WIDEO

Zanim służby zdołały wyciągnąć zniszczony pojazd z tunelu, ruch w kierunku centrum był utrudniony i odbywał się wytyczonym przez policjantów objazdem. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE