Potężny dzwon dwóch ambulansów. Pędziły do tego samego zdarzenia - WIDEO

2019-08-14 13:08 Maciej Lubczyński
Wypadek dwóch ambulansów w Nowym Jorku
Autor: CBS New York Wypadek dwóch ambulansów w Nowym Jorku

Dwie karetki pogotowia w Nowym Jorku odpowiedziały na to same wezwanie. Ani jedna nie dojechała na miejsce, bo wpadły na siebie z ogromną siłą na jednym ze skrzyżowań po drodze. Choć wideo z wypadku mrozi krew w żyłach, nikt nie odniósł poważnych obrażeń

Dwie karetki, które odpowiedziały na to same wezwanie, znalazły się w złym miejscu, o złym czasie. Wina jednego z kierowców jest jednak bezsporna, bo o ile pośpiech jest w takich przypadkach naturalny i uzasadniony, to przejazd na czerwonym świetle powinien wiązać się z większą ostrożnością.

Sprawdź także: Ten film pokazuje, czym kończy się agresja na drodze. Gwałtowne hamowanie autobusu - WIDEO

Tutaj ewidentnie jej zabrakło i aż strach pomyśleć, gdyby w karetkach znajdowali się pacjenci wymagający pomocy. Szczęście w nieszczęściu, w pojazdach znajdowali się tylko ratownicy i żaden z nich nie odniósł obrażeń zagrażających życiu. 4 osoby wylądowały w szpitalu, a w momencie zdarzenia, w pobliżu nie znajdowali się piesi.

Akcja podnoszenia przewróconej na bok karetki potrwała dłuższą chwilę i konieczne było przyprowadzenie dźwigu. W związku z neutralizacją skutków zdarzenia, policja zamknęła ulicę na kilka godzin.

Wypadek został zarejestrowany przez kamery monitoringu:

Najnowsze