Przerażający finał wyprzedzania. Seat wyleciał w powietrze - wszystko się nagrało!

2022-01-25 14:47
Przerażający finał wyprzedzania. Seat wyleciał w powietrze
Autor: Facebook/Strzelin998 Przerażający finał wyprzedzania. Seat wyleciał w powietrze

Straszne sceny rozegrały się 21 stycznia na trasie Strzelin-Wrocław. Około godz. 15.00 na drodze wojewódzkiej numer 395 kierujący autem marki Seat rozpoczął wyprzedzanie kolumny aut. Pech chciał, że podczas wyprzedzania inne auto zajechało mu drogę. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia mocno odbił kierownicą i stracił kontrolę. To co się stało później mrozi krew w żyłach. Wszystko nagrała kamera.

To nagranie mrozi krew w żyłach! Sytuacja miała miejsce w piątek 21 stycznia pomiędzy Strzelinem i Wrocławiem ok. godz. 15.00. Kiedy kierujący pojazdem osobowym marki Renault rozpoczął manewr wyprzedzania kolumny pojazdów, okazało się, że w tym samym czasie manewr wyprzedzania wykonywał już pojazd osobowy marki Seat. Kierujący hiszpańskim kompaktem chcąc uniknąć zderzenia szybko odbił kierownicą i stracił kontrolę nad pojazdem. Następnie auto z dużą prędkością zjechało do rowu i wyleciało w powietrze! Całe zdarzenie zostało uchwycone przez wideorejestrator zamontowany w tylnej szybie innego pojazdu.

Miał sporo szczęścia

Ten wypadek wyglądał koszmarnie, ale jak możemy przeczytać z opisu filmu, kierujący nie odniósł poważnych obrażeń. Na miejsce została zadysponowana straż pożarna z JRG Strzelin, OSP KSRG Borek Strzeliński, policja i pogotowie ratunkowe. Policjanci całość zakończyli jako kolizję, a kierujący pojazdem marki Renault otrzymał pokaźny mandat karny jako sprawca kolizji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE