Przez takich kierowców powstają karambole. Skandaliczna bezmyślność - WIDEO

Przepychanka kierowców na drodze S8
Autor: STOP CHAM Przepychanka kierowców na drodze S8

Mściwość i bezpieczna jazda raczej nie idą ze sobą w parze. Za kierownicą liczy się zimna krew i opanowanie, a manewry przedstawione na filmie z wideorejestratora mogły poskutkować tragedią. Wszystko zaczęło się od Golfa jadącego lewym pasem drogi ekspresowej i kierowcy busa, któremu wyraźnie nie spodobał się ten styl jazdy.

Nerwowy kierowca na drodze potrafi narobić zamieszania. Jeszcze gorzej jest, gdy w ruchu spotka się dwóch frustratów i żaden z nich nie chce odpuścić. Takie zjawisko zarejestrowała kamerka jednego z uczestników ruchu, który nagraniem podzielił się z kanałem STOP CHAM na YouTube. Zdarzenie, do którego doszło na podwarszawskim odcinku trasy S8 i A2 było niebezpieczne i zagroziło innym kierowcom. Jak do niego doszło?

Sprawdź: Ferrari rozbite w Łodzi. WIDEO z miejsca zdarzenia. Ubezpieczyciel nie pokryje szkód

Film zaczyna się, gdy kierowca Renault Trafic postanawia wyprzedzić jadącego lewym pasem Volkswagena Golfa. Kierujący niemieckim kompaktem poczuł się tym urażony i zaczął cisnąć gaz do dechy, utrudniając manewr jadącemu busem. W tym momencie nie było już odwrotu - drogowa agresja wzięła górę.

Kierowcy przepychali się w niebezpieczny sposób jeszcze parę kilometrów później. Na drodze spotkały się więc dwa raczej wolne auta prowadzone przez osoby mające ewidentny problem z trzymaniem nerwów na wodzy. 

Zobacz WIDEO: 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze