Daewoo Matiz

i

Autor: materiały prasowe Daewoo Matiz

QUIZ. Ciasny, wolny i z przymusu rodzinny. Pamiętasz jeszcze Matiza?

2020-09-26 9:02

Ten mały samochód zaliczający się do najtańszych nowych pojazdów osobowych na rynku, dwie dekady temu święcił w Polsce triumfy popularnoœści. Wesoło wyglądające Daewoo Matiz, było prostym pojazdem zużywającym niewiele paliwa i powstawało w Fabryce Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu. To właśnie Matiz sprzedawany w żywych kolorach nadwozia, w wielu polskich rodzinach często pełnił rolę jedynego środka transportu. Jak dobrze pamiętasz to koreańskie auto? Sprawdź się w quizie.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE