QUIZ. To auto godnie zastąpiło Malucha. Znasz Fiata Cinquecento? Tego pewnie nie wiesz

2020-09-13 6:10
Fiat Cinquecento
Autor: Fiat Fiat Cinquecento

Choć to zaledwie 3-drzwiowy hatchback pozycjonowany w klasie najmniejszych samochodów, sprzedawał się jak świeże bułeczki i zmotoryzował niejedną polską rodzinę. Fiat Cinquecento spotykany w latach 90-tych na każdym rogu, był wówczas tani w zakupie i utrzymaniu oraz cieszył się bezawaryjnością. Co wiesz o tym prostym i funkcjonalnym samochodzie, który został wyprodukowany w Polsce w ilości ponad 1,1 mln egzemplarzy? Sprawdź się w naszym quizie.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE