Range Rover Tedego na sprzedaż. Ile kosztuje wóz stuningowany przez rapera?

Range Rover Tedego jest na sprzedaż
Autor: Mariusz - ogłoszenie na olx.pl Range Rover Tedego jest na sprzedaż

Charakterystyczny styl Range Rovera z ogłoszenia sprzedaży zdradza, kto był jego poprzednim właścicielem. Wystawiony na sprzedaż SUV został stuningowany przez Tedego, a teraz wraca "do obiegu". Ile sprzedający życzy sobie za brytyjski wóz w barwach moro?

Nadwozie w barwach moro i skórzana tapicerka przywodzą na myśl wczesne lata 2000 i styl pewnego rapera. Jeśli pamiętacie program "Operacja tuning" i projekty Tedego, to znaczy, że możecie kojarzyć tego Range Rovera. Była fura rapera jest na sprzedaż. Do obiegu, ponownie, trafił Range Rover z 1996 roku. Co to za wóz i ile kosztuje?

SprawdźCzym jeździ Marzena Rogalska? Gwiazda śniadaniówki TVP ma drogiego SUV-a - ZDJĘCIA

Range Rover z silnikiem diesla i manualną skrzynią biegów to SUV, który trafił w ręce Tedego dobrych kilka lat temu. Raper kupił kilkulatka i zmodyfikował go pod swój gust. Nadwozie przybrało maskujące barwy, a oryginalne felgi zostały zastąpione nowszymi, 20-calowymi. Pod maską pracuje seryjny diesel produkcji BMW, a auto jest wyposażone w pneumatyczne zawieszenie, które według sprzedającego jest w pełni sprawne.

W środku króluje skóra

Zmiany objęły również wnętrze. Skórzana tapicerka została przygotowana przez Java Car Design - renomowaną firmę, która od 20 lat mieści się pod Włocławkiem i specjalizuje w pracach tapicerskich. Kabina Range Rovera zyskała dzięki temu powiew luksusu. 

Range Rover Tedego jest na sprzedaż
Autor: Mariusz - ogłoszenie na olx.pl Range Rover Tedego jest na sprzedaż

Sprzedający wspomina, że poprzednim właścicielem był Tede, a zarazem zaznacza, że auto jest w bardzo dobrym stanie, jak na swój wiek. Mechanicznie doinwestowany, a do zrobienia zostały drobnostki - tak rekomenduje go obecny właściciel. Za Range Rovera w takim stanie, życzy sobie 15 600 zł. To niewygórowana cena, choć takie auto można kupić taniej. Trzeba się jednak liczyć z dużymi wydatkami w serwisie, a jeśli dla kogoś ma znaczenie, że tym egzemplarzem jeździł Tede, kwota wydaje się być całkiem atrakcyjna.

Czy to dobra cena?

Range Rovery z tamtych lat są dziś bardzo tanie w zakupie. Powód jest prosty - to raczej awaryjne auta, które z reguły wymagają nakładów, by utrzymać je w pełnej sprawności. Godny zaufania mechanik i dostęp do części są kluczowe, by cieszyć się z zalet brytyjskiego SUV-a z lat 90.

Ogłoszenie możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Takimi brykami jeżdżą gwiazdy polskich seriali
Najnowsze