Czym jeździ Marzena Rogalska? Gwiazda śniadaniówki TVP ma drogiego SUV-a - ZDJĘCIA

Nowy, sportowo stylizowany i cały w głębokiej czerni. Marzena Rogalska zadaje szyku za kierownicą BMW X3 20d xDrive. SUV bawarskiej marki towarzyszy dziennikarce w codziennych podróżach po Warszawie. Czym charakteryzuje się ten samochód?

Cały w czerni i ze sportowym pakietem stylistycznym. Takim SUV-em jeździ Marzena Rogalska. Dziennikarka, prowadząca m.in. program "Pytanie na śniadanie" porusza się BMW X3 20d xDrive. Ten model bawarskiej marki ma oznaczenie G01 i w 2017 roku zastąpił poprzednika. To nie tylko efektowny, ale i znakomicie jeżdżący wóz.

Sprawdź: SUV-y są nudne? Na pewno nie ten! BMW X3 M Competition 3.0 R6 M TwinPower Turbo 510 KM - TEST, OPINIA

Pod maską BMW Marzeny Rogalskiej pracuje 190-konny silnik diesla o pojemności 2.0, ale do miejskiej jazdy wystarcza on z nawiązką. W połączeniu ze sportowo zestrojonym zawieszeniem i pakietem stylizacyjnym M Sport, czarne BMW zadaje szyku i cieszy podczas jazdy.

Marzena Rogalska jeździ BMW X3 20d xDrive
Autor: AKPA Marzena Rogalska wsiada do BMW

Przybrudzone BMW X3 Marzeny Rogalskiej wciąż prezentuje się świetnie. Pakiet stylizacyjny M Sport ma zbliżać go wyglądem do topowej, szalonej odmiany M, którą testowaliśmy na początku roku. BMW X3 obecnej generacji oferuje cały wachlarz jednostek napędowych, a choć 190-konny diesel to wariant "ze średniej półki", i tak nie ma co narzekać na jego osiągi. Pierwsza setka pojawia się na liczniku już po 7,9 sekundy, a producent obiecuje, że średnie spalanie oleju napędowego wyniesie między 6,7 a 5,9 l/100 km. Samochodem tym można rozpędzić się maksymalnie do prędkości 210 km/h. Napęd na cztery koła xDrive gwarantuje pewność za kierownicą i przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni.

Ile kosztuje BMW X3 20d xDrive?

W polskim salonie BMW auto w takiej wersji silnikowej to wydatek minimum 202 000 zł. Wariant M Sport, który widzimy na zdjęciach kosztuje przynajmniej 232 100 zł. Różne dodatki wyposażenia oferowane do tego modelu potrafią łatwo podbić cenę.

Takimi BRYKAMI jeżdżą gwiazdy TVP
Najnowsze