Śmierć kierowcy przez nadmierną prędkość? Peugeot 406 Coupe zawinął się na latarni we Wrocławiu

2020-03-27 15:04 Rafał Mądry
Tragiczny wypadek drogowy na al. Sobieskiego we Wrocławiu
Autor: Policja Tragiczny wypadek drogowy na al. Sobieskiego we Wrocławiu

W dniu 26 marca na ul. Sobieskiego we Wrocławiu doszło do tragicznego wypadku drogowego. Peugeot 406 Coupe uderzył w przydrożną latarnię. 35-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Według wstępnych ustaleń policjantów przyczyną tej tragedii mogła być nadmierna prędkość.

Do tego wypadku doszło 26 marca przed godziną 6.00 rano we Wrocławiu. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący osobowym Peugeotem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożną latarnię. Warunki pogodowe były wówczas we Wrocławiu od rana bardzo dobre. Wypadek był ze skutkiem śmiertelnym. Kierujący podróżował sam, nie wiózł pasażerów.

Przeczytaj również: Kierowca Golfa rozwalił się po pijaku. Jego pasażer zginął na miejscu

Funkcjonariusze przypuszczają, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Samochód, którym poruszał się 35-latek, został doszczętnie zniszczony. Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu tego tragicznego wypadku, wyjaśniając jego przebieg. 

Policjanci przypominają, że ograniczenia prędkości są wprowadzone dla bezpieczeństwa, a stosowanie się do obowiązujących przepisów zwyczajnie ratuje ludzkie życie.

Tragiczny wypadek drogowy na al. Sobieskiego we Wrocławiu
Autor: Policja Tragiczny wypadek drogowy na al. Sobieskiego we Wrocławiu
Najnowsze