Stracił kontrolę, urwał dwa koła! Spod maski poleciał siwy dym

2021-10-18 18:37
Stracił kontrolę i urwał dwa koła
Autor: Policja Stracił kontrolę i urwał dwa koła

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 13 października przed południem na drodze krajowej nr 3 z Bolkowa do Jeleniej Góry. Wypadek spowodował 35-letni obywatel Ukrainy, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W efekcie samochód marki BMW którym kierował ślizgiem wjechało na przeciwny pas, gdzie zderzyło się z dwoma autami. Całe zdarzenie nagrała kamera.

Przyczyną wielu zdarzeń drogowych jest przede wszystkim brawura i brak wyobraźni. Zwłaszcza jesienią dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze to coś, o czym powinien pamiętać każdy kierowca. Boleśnie przekonał się o tym 35-letni kierowca BMW, który w środę 13 października po godz. 11.00 stracił panowanie nad autem na mokrej nawierzchni. W efekcie wylądował na przeciwnym pasie, gdzie uderzył w dwa prawidłowo jadące z naprzeciwka samochody - Toyotę i Skodę.

Siła uderzenia była duża. Świadczy fakt, że z auty sprawcy i poszkodowanego odpadło koło. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń i nie wymagał pomocy medycznej, a sprawca kolizji był trzeźwy. Funkcjonariusze policji pracujący na miejscu zdarzenia ukarali 35-latka mandatem karnym w kwocie 500 zł.

Stracił kontrolę, urwał dwa koła! Groźny wypadek w Bolkowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE