Sylwia Peretti ZDRADZIŁA szczegóły, wiemy WSZYSTKO o jej byłym. Takim wozem jeździła "królowa życia"

2021-03-26 13:59

Gwiazdę programu "Królowe życia" wzięło na wspominki. Na Instagramie przypomniała swojego ukochanego Henryka, czyli Mercedesa-AMG C 63 S, z którym rozstała się jakiś czas temu. Piekielnie szybki Mercedes po tuningu został zastąpiony przez BMW M8 z pakietem od Manhart, ale Sylwia Peretti zdradziła, że to właśnie Mercedes był jej wielką motoryzacyjną miłością.

Sylwia Peretti jest gwiazdą programu "Królowe życia", a prywatnie uwielbia szybkie, mocne samochody. Jej zamiłowanie do motoryzacji sprawiło, że w swoim garażu miała już niejednego superszybkiego potwora, a obecnie jeździ 825-konnym BMW M8 po tuningu Manhart. Zanim przesiadła się do Lucyfera, jeździła Henrykiem. To piekielnie mocny Mercedes-AMG C 63 S w limitowanej edycji!

SprawdźCzym jeździ Sylwia Peretti? Nowa "Królowa życia" ma superfury i kocha palić gumę - ZDJĘCIA

Gwiazda serialu TTV opisała swojego Mercedesa na Instagramie, a w filmie na YouTube mówiła o nim niemal ze wzruszeniem. Na wspominki wzięło ją, gdy youtuber buczooo zapytał o poprzednie samochody. "Henryk" miał seryjnie 510 KM, ale zainstalowane w nim modyfikacje Brabusa, zwiększyły jego moc do 600 KM, a moment obrotowy do 800 Nm.

"Królowa życia" wspomina Mercedesa jako swoją największą motoryzacyjną miłość. W poście na swoim instagramowym koncie opisuje go jako niedoścignionego zjadacza opon. Trudno z tym dyskutować - tak potężna moc na tylnej osi sprawia, że palenie gumy odbywa się w przyspieszonym tempie.

Mercedes-AMG C 63 S nie był tani, choć do wartego ponad milion złotych BMW M8 Manhart trochę mu brakuje. 600-konna bestia jest dziś warta około pół miliona złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE