Tak wygląda USIŁOWANIE ZABÓJSTWA na drodze! Przerażające WIDEO

2021-02-24 18:30 xDrive
Kierowca ciężarówki spycha z drogi osobówkę
Autor: Reddit u/RandyNamee Kierowca ciężarówki spycha z drogi osobówkę

Po takim manewrze, kierowca ciężarówki zasłużył na dotkliwą i surową karę. Dla jadących autem osobowym, była to sytuacja jak z koszmaru. Wielotonowy zestaw z szaleńcem za kółkiem uderzył w samochód i zepchnął go z drogi. Wszystko zostało nagrane przez pasażera.

To były chwile grozy dla kierowcy i pasażera osobowego auta, które zostało zepchnięte z drogi przez szaleńca za kółkiem ciężarówki. Nagranie zdarzenia ukazuje widok jak z dreszczowca - wielotonowa, ogromna ciężarówka podjeżdża pod zderzak, a po chwili wyprzedza samochód osobowy, uderza w jego tylną ćwiartkę i wyrzuca go poza drogę. 

SprawdźJazda na suwak? Temu kierowcy coś się POMYLIŁO! - WIDEO z kamerki samochodowej szokuje

Kierujący osobowym autem nie mógł zrobić zbyt wiele, gdy zamiary szalonego szofera wyszły na jaw. Gdyby przyspieszył i zaczął uciekać przed ciężarówką, być może udałoby się uniknąć tak groźnej sytuacji. Zdarzenie miało miejsce w Brazylii, a lokalna prasa poinformowała, że zatrzymany nieco dalej kierowca ciężarówki okazał się być pijany.

Zwykle w takich sytuacjach mówi się, że powodem jego zachowania był alkohol. Trudno jednak podsumować to w ten sposób - komu o zdrowych zmysłach wystarczy kilka kieliszków, by na drodze robić tak groźne i niebezpieczne rzeczy? Pozostaje trzymać kciuki, że kara dla truckera będzie dotkliwa i surowa.

Zobacz WIDEO:

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze