Tesla wystrzeliła jak z procy

i

Autor: YouTube/Alex Choi Tesla wystrzeliła jak z procy

Tesla wystrzeliła jak z procy! Zaliczyła twarde lądowanie

2022-03-21 12:07

W internecie jest cała masa filmów, w których ludzie stawiają swoje życie na szali, by zabłysnąć przed całym światem. Często kończą się szczęśliwie, ale jeszcze częściej kończą sromotną porażką. Do długiej listy tych drugich dopisał się kierowca nowej Tesli Model S, który z dużego wzniesienia wystrzelił jak z procy. To nagranie jest hitem!

Amerykanie słyną z dobrych burgerów, Mustangów taranujących pieszych, a teraz także z latających Tesli. Na ostatnim filmie amerykańskiego youtubera Alex Choi, jeden z jego fanów postanowił zabłysnąć przed dużą publiką i całym internetem. Kierujący nową Teslą zabrał swojego idola w miejsce, gdzie chciał pokazać mu, jak latają elektryki. Następnie mężczyzna rozpędził się pod wielkie wzniesienie i przed samym skrzyżowaniem wystrzelił jak z procy. Był przekonany, że pójdzie gładko, bo jak stwierdził, "robił to już wiele razy". Niestety, przed obiektywami telefonów i kamer zaliczył bardzo twarde lądowanie.

Krok od tragedii

W pełnym filmie lot Tesli można zobaczyć z kilku pespektyw. Samochód z ogromną prędkością wyleciał w powietrze, jednak nie wylądował telemarkiem. Elektryczny sedan staranował kilka śmietników i cudem zatrzymał się przed zaparkowanym Subaru. Sytuacja mogła się skończyć na setki innych i wiele gorszych sposobów. Gdyby prędkość była jeszcze większa, auto z kilkoma pasażerami na pokładzie mogłoby nawet obrócić się na dach. Na szczęście nikmu nic się nie stało, ale auto bohatera będzie musiało spędzić w serwisie kilka dobrych tygodni. Poza zniszczonym przodem wymienione będą musiały zostać wszystkie poduszki powietrzne i niewątpliwie wiele elementów podwozia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE