To była miazga! Jest nagranie przerażającego wypadku w Strzegowie

2021-08-31 15:14
Tragiczny wypadek w Strzegowie
Autor: Policja Dwie osoby zginęły w wypadku w Strzegowie

Zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków jakie panują na drodze to w pochmurne dni podstawowe zasady za kierownicą. Na mokrych jezdniach łatwo o utratę przyczepności i wpadnięcie w poślizg. Do takiej tragicznej w skutkach sytuacji doszło 30 sierpnia 2020 roku w Strzegowie. W wyniku zderzenia trzech samochodów zginęły na miejscu dwie osoby. Po roku od tego zdarzenia do sieci trafił mrożący krew w żyłach film dokumentujący ten wypadek.

W tym przerażającym wypadku zginęły dwie osoby a cztery zostały ranne. Sytuacja ta miała miejsce na drodze numer 7 w Strzegowie 30 sierpnia 2020 roku. Policyjne ustalenia wykazały, że kierujący Citroenem, 20-letni mieszkaniec woj. warmińsko-mazurskiego, jadąc w kierunku Warszawy, na łuku drogi, podczas padającego deszczu wpadł w poślizg. Utrata panowania nad pojazdem spowodowała zjechanie na przeciwległy pas ruchu gdzie doszło do zderzenia z Chevroletem oraz Oplem poruszającymi się w kierunku Gdańska. Chevroletem kierował 47-letni mieszkaniec Mławy. Kierowcy tych samochodów zginęli na miejscu. Pojazdami jechali sami. Poszkodowane zostały osoby jadące Oplem Merivą, które trafiły do szpitali w Mławie i Ciechanowie. Obrażenia wówczas poniósł 46-letni kierowca oraz troje pasażerów. 

Nagranie z tego wypadku po roku trafiło do sieci. Na filmie widać, że warunki pogodowe były trudne. Jezdnia była mokra, a padający deszcz pogarszał widoczność.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE