Uliczny wyścig zakończył się dzwonem. Audi pędziło pod prąd - WIDEO

Uliczny wyścig zakończył się dzwonem
Autor: Reddit u/theFIREMindset Uliczny wyścig zakończył się dzwonem

Ściganie się po drogach publicznym nigdy nie jest dobrym pomysłem. Skutki braku wyobraźni mogą być opłakane, czego dowodzą nagrania takie jak to. Film pochodzi z Meksyku i ukazuje wyścig Audi RS 3 z nietypowym trójkołowcem. Sytuacja została bowiem nagrana z pokładu egzotycznego Polarisa Slingshot.

Wyścig na drodze publicznej sprawił, że Audi RS 3 zostało skasowane w bardzo głupi i niepotrzebny sposób. Choć czysto teoretycznie winnym uderzenia jest kierowca innego pojazdu, to kierujący Audi znajdował się na nieswoim pasie i pędził pod prąd.

SprawdźZłapała autobus, jechała CIĄGNIĘTA po ziemi. Co tu się wydarzyło?! - WIDEO

Nagranie pochodzące z Meksyku pokazuje, jak rywalizują ze sobą kierowcy dwóch, dość rzadkich i szybkich pojazdów. Mamy tu pomarańczowe Audi RS 3, które lada moment straci przód, a także nietypowy wóz, o którym być może nie słyszeliście. Film został zarejestrowany przez pasażera Polarisa Slingshot. To ciekawy trójkołowiec o otwartej konstrukcji, produkowany przez firmę specjalizującą się w samochodach UTV, a więc łazikach, którego zresztą zobaczycie na tym nagraniu.

Drugi, nieco bardziej konwencjonalny Polaris pojawia się na nagraniu i niestety, dostaje potężne uderzenie w bok! To w niego wjechał kierowca Audi, znajdujący się po złej stronie podwójnej linii ciągłej. Choć RS 3 nie powinno tam być, to kierowca Polarisa wykonał manewr skrętu w lewo, który stał się bezpośrednią przyczyną wypadku. Ciekawe, jak zinterpretowała to policja?

Zobacz WIDEO:

Najnowsze