Warsaw Oldtimer Show 2018 – wystawa klasyków. Sprawdź ceny biletów

2018-05-12 12:04

Już w najbliższy weekend 12-13 maja warszawskie hale Ptak Expo staną się areną prawdziwych perełek motoryzacji. Fani klasycznej motoryzacji i zabytkowych aut będą mogli z bliska przyjrzeć się perfekcyjnie utrzymanym klasykom podczas Warsaw Oldtimer Sghow 2018. Nie zabraknie także atrakcji dla zwiedzających.

Już w najbliższy weekend Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe stanie się mekką fanów zabytkowej motoryzacji. Pod jednym dachem znajdzie się aż 300 wystawców, którzy zaprezentują blisko 2 tysiące klasycznych pojazdów. Na powierzchni ponad 100 tysięcy metrów kwadratowych (50 w halach i 50 na terenach zewnętrznych) nie zabraknie także innych atrakcji, takich jak pokazy prac renowacyjnych, czy giełdy części.

Tak było rok temu: Oldtimer Warsaw Show 2017 - WIDEO

Warsaw Oldtimer Show 2018 to także czas zlotu pojazdów zabytkowych. Wielu pasjonatów przybędzie na wystawę własnymi pojazdami, których metryka w wielu przypadkach wskazuje nawet pół wieku.

Poza odrestaurowanymi klasykami, na Warsaw Oldtimer Show 2018 pojawi się także strefa militarna z grami terenowymi i wystawą pojazdów wojskowych. Odrobiny relaksu po zwiedzaniu będzie można zaznać w kinie samochodowym podczas Oldtimer Film Festival. Dla niezmotoryzowanych przygotowano także festiwal piwa i wiele food truck’ów.

Zobacz: Warsaw Oldtimer Show 2016 - nasza DUŻA GALERIA

Bilety

Cena całodniowego biletu wynosi 20 złotych. Można je nabyć na miejscu bezpośrednio w kasie targów, lub przez Internet.

Godziny otwarca

12 maja (sobota) - 10:00-18:00
13 maja (niedziela) - 10:00-18:00

Dojazd

Centrum targowo-kongresowe Ptak Expo mieści się w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62. Organizatorzy przygotowali bezpłatny transport autobusem z centrum Warszawy, który będzie kursował co godzinę.

Podczas targów Warsaw Oldtimer Show 2018 na deskach Ptak Expo staną setki fantastycznych aut. Pojawią się m.in. Ford Thunderbird, Lancia Delta Integrale, Porsche 911 Turbo i Carrera GT, Ferrari Berlinetta Boxer, 250 GTE i Testarossa.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebook