Wyprzedzanie na żyletkę NIE WYSZŁO! Nowiutka Toyota dostała w kość - WIDEO

2021-03-05 9:58 xDrive
Nowiutka Toyota uszkodzona przez szaleńczą jazdę
Autor: Reddit u/Majity Nowiutka Toyota uszkodzona przez szaleńczą jazdę

Aż trudno uwierzyć, że kierujący nie zrobił tego specjalnie. Nagranie z wnętrza Toyoty, zarejestrowane przez pasażera, przedstawia szaleńczą jazdę, wyprzedzanie na milimetry i uszkodzenie nowiutkiego samochodu. Samochód ledwo co wyjechał z salonu, a już został pozbawiony bocznego lusterka.

Film, który pochodzi najprawdopodobniej z jednego z krajów arabskich, przedstawia szybką jazdę nową Toyotą Avalon. Samochód został dopiero co odebrany z salonu, a na jego kierownicy wciąż zamocowana jest folia, zabezpieczająca tworzywa podczas transportu. Sedan nie pojeździł długo cały i nieuszkodzony.

SprawdźWjechał autem NA LOTNISKO. Narobił szkód na milion złotych - WIDEO

Kierujący Toyotą chwalił się szybką jazdą po wielopasmowej drodze. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jechał nie tylko szybko, ale i w totalnie brawurowy i głupi sposób. Jechał lewym pasem nie zważając na inne samochody, a gdy jeden z nich nie ustąpił mu miejsca wystarczająco szybko... po prostu otarł się o niego przy prędkości sięgającej 170 km/h.

Wyprzedzał na milimetry, skończyło się otarciem

Nowiutka Toyota została pozbawiona lusterka, a wyprzedzanie na żyletki zakończyło się uszkodzeniem obu aut. To było po prostu bezsensowne niszczenie aut i chwalenie się tym w sieci. Nie wiadomo, jak zakończyła się sytuacja, ale mało prawdopodobne jest, by kierujący z tego nagrania zatrzymał się i czekał na policję. W krajach arabskich, kary za drogowe wykroczenia są wysokie i dotkliwe.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze