Wywrócił osobówkę na prostej drodze. Za kierownicą 64-latek

2021-11-18 10:02
64-latek dachował w Skierkach
Autor: Policja 64-latek dachował w Skierkach

Do groźnie wyglądającego zdarzenia na drodze wojewódzkiej numer 591 doszło w rejonie miejscowości Skierki w gminie Barciany (woj. warmińsko-mazurskie). Kierujący osobówką na prostej drodze wywrócił samochód. 64-letni mężczyzna na szczęście nie odniósł obrażeń, a dachowanie zostało przez policjantów zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

To zdarzenie miało miejsce we wtorek 16 listopada kilka minut przed godz. 13:00. Policyjny dyżurny odebrał informację, że na prostym odcinku drogi znajduje się wywrócony na bok osobowy Ford, a w środku auta przebywa jedna osoba. We wskazane miejsce zostały wysłane służby ratunkowe. Mężczyzna o własnych siłach zdołał wydostać się z pojazdu, nie doznał obrażeń i nie potrzebował pomocy medycznej. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, Forda prowadził 64-letni mężczyzna. Mundurowym wyjaśnił, że stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu gdzie siła uderzenia z powrotem wyrzuciła auto na jezdnię.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Z uwagi na powstałe uszkodzenia pojazdu policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny i wezwali na miejsce holownik.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE