Traktorzysta miał 3 promile

i

Autor: Policja Traktorzysta miał 3 promile

Z trzema promilami na radzieckim ciągniku. Traktorzysta nie uniknie kłopotów

2021-11-10 10:21

Mężczyzna, który podjechał pod przychodnię w Jakubowicach nie umknął uwadze 33-letniej mieszkanki powiatu opatowskiego. Nie chodziło tym razem o jego wdzięki, a o ewidentny stan nietrzeźwości, który było widać z daleka. Mężczyzna został ujęty przez policję, a przypuszczenia okazały się być słuszne.

Dzięki obywatelskiej postawie 33-letniej mieszkanki powiatu opatowskiego, udało się wyeliminować z drogi kierowcę ciągnika rolniczego, który z wielu powodów nie powinien wsiadać za kółko traktora. Gdy mężczyzna przyjechał w okolice przychodni w Jakubowicach, 33-latka miała wrażenie, że jest on kompletnie pijany. Policja, która zjawiła się na miejscu i poddała 69-latka kontroli trzeźwości potwierdziła te przypuszczenia. Traktorzysta miał w organizmie szokujące 3 promile alkoholu! Jakby tego było mało, pojazd, którym poruszał się po drodze nadawał się raczej na złom i nie powinien wyjeżdżać w ogóle z garażu.

Radziecki ciągnik "Władimiriec" był niegdyś częstym widokiem na polskiej wsi. Powolna, ale prosta i dzielna maszyna dawała się w łatwy sposób naprawić i w latach 80 i 90. zdobyła niemałą popularność wśród rolników, którzy po prostu nie mieli z czego wybierać. Dziś, T-25 jest już raczej rzadko spotykanym pojazdem. Egzemplarz widoczny na zdjęciu dawno powinien udać się na zasłużoną emeryturę. 

Emerytura, a przynajmniej dłuższa przerwa w jeździe samochodem czeka również kierowcę ciągnika. 69-letni mężczyzna nie posiadał nawet prawa jazdy, a teraz jego sprawą zajmie się sąd, który wymierzy adekwatną karę.

Wirtualny alkomat - skorzystaj z kalkulatora promili

Krok 1 z 3, podaj swoje informacje

18-99 lat
cm
kg
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany