Agresja na drogach. Kobieta doszczętnie zniszczyła ten samochód

i

Autor: Youtube/New York Post

Za zajechanie drogi w agresji zniszczyła kobiecie samochód - WIDEO

2018-12-20 9:52

Agresja na drogach jest wszystkim dobrze znana. Nie którym po dniu pełnym niepowodzeń może brakować cierpliwości i opanowania. O ile gestykulacje, trąbienie i krzyki można jeszcze zrozumieć, tak już na wandalizm nie ma przyzwolenia. Kobieta niszcząca samochód metalową rurą to idealny przykład braku pohamowania. A wszystko przez to, że ktoś zajechał jej drogę.

Jak podał New York Post, powód tej nieopanowanej agresji był błahy. Chwilę przed starciem kobiety z kabrioletem, pomiędzy samochodami doszło do niewielkiej stłuczki, co najwidoczniej wyprowadziło kierującą minivanem z równowagi i zmusiło do wyładowania emocji na czerwonym Volkswagenie Golfie Cabrio.

Całe zdarzenie miało miejsce w dzielnicy Azcaprozalco w Meksyku. Nie mająca nic do stracenia kobieta, ruszyła na samochód z metalową rurą i kawałek po kawałeczku uderzała w auto, powodując szkody na karoserii i szybach. Wielu mogłoby się wydawać, że po takiej szarży powinna mieć dość, ale to tylko ją jeszcze bardziej nakręciło.

Skoro kobieta i tak narobiła sobie problemów, to czemu by nie skorzystać z sytuacji i zniszczyć auto tak bardzo, jak to możliwe? Kobieta, korzystając z okazji, poświęciła swój samochód aby dobić i tak już zmasakrowanego Golfa.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany