38-latek leżał na torach i czekał na śmierć! Dramatyczna akcja policji z użyciem siły

2021-05-17 13:22
38-latek leżał na torach i czekał na śmierć! Dramatyczna akcja policji z użyciem siły
Autor: mj-s 38-latek leżał na torach i czekał na śmierć! Dramatyczna akcja policji z użyciem siły

Radomsko. Szybka i zdecydowana postawa policjantów pozwoliła uniknąć tragedii. 38-letni mężczyzna położył się na torach i czekał na śmierć. Funkcjonariusze używając siły fizycznej przenieśli niedoszłego samobójcę w bezpieczne miejsce. Mężczyzna już trafił pod opiekę lekarzy.

Radomszczańscy mundurowi w nocy z 16 na 17 maja 2021 roku zostali poinformowani, że 38 – letni mieszkaniec Radomska chce odebrać sobie życie. Zgłaszający dodał, że desperat zostawił wiadomość z której wynika, że nie radzi sobie z pojawiającymi się problemami i dlatego chce popełnić samobójstwo.

PRZECZYTAJ: Burze z gradem w Bełchatowie i okolicach! Może być bardzo GWAŁTOWNIE. IMGW ostrzega! [ALERT 17.05]

- W poszukiwania angażowano kolejne patrole. O zdarzeniu został powiadomiony również dyżurny kolei. Akcja była prowadzona równolegle w różnych częściach miasta. Jeden z patroli podczas przejeżdżania przez torowisko zauważył coś niepokojącego, „dziwną” wypukłość przy torach. Policjanci po przejściu blisko stu metrów dostrzegli leżącego człowieka – wyjaśnia Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

CZYTAJ: Rachmistrzowie ruszyli do pracy! O co mogą nas zapytać? Z jakiego numeru dzwonią?

Szybko okazało się, że jest to poszukiwany 38 – latek. Mężczyzna nie chciał dobrowolnie zejść z torowiska. Mundurowi przenieśli desperata w bezpieczne miejsce. Wezwali na miejsce załogę pogotowia ratunkowego, która przetransportowała go do szpitala.

POLECAMY: Autostrada A1: Oddano kolejne kilometry nowiutkiej trasy w Łódzkiem! Na którym odcinku? [FOTO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE