Bełchatów: Awaria wodociągu! BEZ WODY mieszkańcy bloków na dwóch osiedlach!

2021-01-13 11:14 mj-s
Bełchatów: Awaria wodociągu! Bez wody mieszkańcy bloków na dwóch osiedlach!
Autor: UM Bełchatów Bełchatów: Awaria wodociągu! Bez wody mieszkańcy bloków na dwóch osiedlach!

Mieszkańcy bloków i posesji na dwóch bełchatowskich osiedlach muszą liczyć się z przerwą w dostawie bieżącej wody. Jak informuje bełchatowski magistrat, trwa usuwanie awarii wodociągu przy ulicy Chmielowskiego (os. Olsztyńskie). Służby WOD.-KAN. pracują także w rejonie ul. Żeromskiego (os. Przytorze), gdzie również wystąpiła usterka sieci. Jak długo nie będzie wody w obu tych lokalizacjach?

Dokładne przyczyny awarii zarówno przy ul. Chmielowskiego, jak i Żeromskiego 1 właśnie są ustalane.

- Pracownicy WOD.-KANu są na miejscu i pracują. Spółka dokłada wszelkich starań, by usunąć usterki jak najszybciej. Trzeba jednak liczyć się z tym, że może potrwać to kilka godzin. Co za tym idzie część mieszkańców chwilowo nie będzie miała dostępu do bieżącej wody - informują miejskie służby.

CZYTAJ: Bełchatów: Masz kłopoty finansowe z powodu epidemii COVID-19? Możesz skorzystać z tej dopłaty!

W przypadku os. Olsztyńskiego wody będzie brakować w blokach: Olsztyńska 5B i Olsztyńska 5C, a także w niektórych zakładach przemysłowych w tej okolicy.

Z kolei na Przytorzu woda będzie wyłączona w blokach przy: Żeromskiego 1, Paderewskiego 5 oraz Słowackiego 2 i 4. Na miejscu jest już ustawiony beczkowóz, z którego można zaopatrzyć się w wodę.

PRZECZYTAJ: Mniej kradzieży, gwałtów, ale więcej ZABÓJSTW! To efekt koronawirusa? Policyjne statystyki ZASKAKUJĄ!

Super Raport 12.01 (Goście: Paweł Kukiz - Kukiz'15 oraz prof. Andrzej Matyja - lekarz, prezes Naczelnej Rady Lekarskiej)